Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hatred - o tej polskiej grze będzie głośno

97 postów w tym temacie

Nie do końca ogarniam o co może chodzić w takiej grze. Ale z tego co widze gra jest zbyt brutalna jeśli chodzi o mnie. Co prawda czasami w grze po prostu musi coś takiego się wydarzyć ale koszenie ludzi i to do tego w takim klimacie i takim bohaterem troche ociera się o psychoze. Np Postal 2 będą także grą brutalną, miał jeszcze humor i zupełnie inny bardzo luźny klimat. Raczej nie będzie to produkcja, która zawita w mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 13:56, CalamityColt napisał:

ciach

I ten człowiek mi się podoba zgadzam się. Choć jak już napisałem taki Postal 2 miał dużo luźniejszy klimat i humor coo łagodziło nieco tą brutalność. Ale takie koszenie ludzi jak tu... Chyba nowo powstałe studio z Gliwic szybko zostanie, nowo zamkniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zabrońmy też filmów o psychopatach, a co!
Dajcie spokój...granice przekraczają produkcje filmowe typu Srpski Film, a nie tego typu gra. I chociaż jest mało smaczna, to jednak widziałem gorsze obrazy, które już dawno zostały wyprodukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam jeszcze jedno.
Taka gra jak ta (i takie "dopieszczone" produkcje jak Basement Crawl) fatalnie wpływają na postrzeganie polskich firm tworzących gry. Bo na każdego Wiedźmina czy This War of Mine przypada taki "kwiatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia do mnie gra o bezmyslnym mordowaniu dla samego mordowania. Po prostu dla mnie nic ciekawego. Zabijanie? Super, ale nie kreci mnie to.

Taki Symulator Zabijania. Pass :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś czuję, że w kilku krajach będzie zabroniona.
> Nie wiem, jaki jest cel produkowania takiej gry, ( nie piszcie, że kasa bo to jasne )
> ale chodzi o sens produkcji o mordowaniu ???
> Gra dla psychopaty ?
A po co został stworzony Blood, Carmageddon, Postal, Redneck Rampage? Ta gra to miły powiew sprzed lat, gdy nikogo nie obchodziło po co się robi grę. Czy jak grasz w węża na telefonie to potem masz ochotę zjeść każde jabłko napotkane na drodze i żyjesz w ciągłym strachu że ugryziesz się w tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jak grasz w węża
> na telefonie to potem masz ochotę zjeść każde jabłko napotkane na drodze i żyjesz w ciągłym
> strachu że ugryziesz się w tyłek?


Mistrz ciętej riposty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże znaczenie w ocenie gry będzie miał motyw głównego "bohatera" o ile taki w ogółę będzie. Jeśli twórcy zaserwowaliby ciekawy moty podchodzący pod aspekty psychologii, mrocznej części ludzkiej natury to gra bardzo wiele na tym by zyskała. Zagłębić się w umysł seryjnego mordercy, psychopaty to mogłoby myc naprawdę interesujące. Gorzej jeśli to naprawę będzie "pusta" bezsensowa strzelanina do wszystkiego co się rusza. Niestety na to pierwsze są raczej nikłe szanse choć może kiedyś ktoś spróbuje podołać tak ciężkiemu tematowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyp przewrażliwionego lewactwa. "Hurr Durr! Do pikseli strzelają!"

Jak jesteście tak niepewni swojej psychiki to nie grajcie. Oszczędzicie sobie przemiany w psychopatę, bo widzę, że niewiele wam do tego trzeba. Tylko pohamujcie swoją ciągotę do cenzury. Istnieją brutalniejsze gry, o filmach nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile lat mają ci wszyscy "mistrzowie" ciętej riposty ?

Jak wiadomo jeżeli brak argumentów, to najlepszym argumentem jest argument siły.
Na forum się nie da, to trzeba wyśmiać, albo obrazić najlepiej.

A co do gry to powtórzę, jest różnica między zabijaniem a mordowaniem.

Zastanawiam się jaki jest przedział wiekowy zachwyconych tą grą ??
Czy jest to bliżej gimnazjum, czy może są to przepracowani pracownicy korporacji, którzy muszą odreagować.
To naprawdę zastanawiające, kogo może relaksować bezmyślny, seryjny mord ?

Dla mnie ta gra jest z tych wielu wymienianych wyżej tytułów, w które nie grałem i nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie napisales bardzo zakreconego posta.

Dnia 16.10.2014 o 19:11, elmartin napisał:

Jak wiadomo jeżeli brak argumentów, to najlepszym argumentem jest argument siły.
Na forum się nie da, to trzeba wyśmiać, albo obrazić najlepiej.

>
Ty za to podałes tone argumentow.

Dnia 16.10.2014 o 19:11, elmartin napisał:

A co do gry to powtórzę, jest różnica między zabijaniem a mordowaniem.

Skutek zawsze jest ten sam.

Dnia 16.10.2014 o 19:11, elmartin napisał:

Zastanawiam się jaki jest przedział wiekowy zachwyconych tą grą ??
Czy jest to bliżej gimnazjum, czy może są to przepracowani pracownicy korporacji, którzy
muszą odreagować.


Za mlodzi zle, za starzy tez zle.

Dnia 16.10.2014 o 19:11, elmartin napisał:

To naprawdę zastanawiające, kogo może relaksować bezmyślny, seryjny mord ?


Znalazlo by sie kilku kandydatow.

Dnia 16.10.2014 o 19:11, elmartin napisał:


Dla mnie ta gra jest z tych wielu wymienianych wyżej tytułów, w które nie grałem i nie
zagram.


A ja zagram z checia.

Rozumiem ze mozna zabijac do woli w kazdej innej grze. Ludzi, gobliny, orki, marines, zabijac cale nacje i niszczyc cale planety, poki nie ma za duzo krwi i wszystko jest podane w ladnych kolorkach to wszystko jest ok.
Ale jesli robimy to samo, tylko juz bez otoczki zemsty, wyzwalania itp itd to juz tragedia, a kazdy kto w to zagra to psychol, gimbus, badz niewyzyty czterdziestolatek majacy zadatki na morderce, gwalciciela i w ogole wszystko co najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować