Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sleeping Dogs: Definitive Edition - recenzja

10 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2014 o 19:25, p11k napisał:

Przecież osoby, które mają Sleeping Dogs będą mogły ściągnąć nowszą wersję za darmo.

Nope, 15€ na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, że posiadacze podstawowej wersji muszą płacić aż 15 ojro za tę edycję. Dycha byłaby w porządku jak upgrade, tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 19:29, KannX napisał:

Nieładnie, że posiadacze podstawowej wersji muszą płacić aż 15 ojro za tę edycję. Dycha
byłaby w porządku jak upgrade, tak uważam.


Tylko jeszcze warto nadmienić, że te 15€ to tylko do końca października. Potem cena wraca do trzech dyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to już kupił? Chcę wiedzieć, czy ten upgrade liczy się jako osobna gra na steamie, czy jednak jako łatka? Bo takie gry mają dziwną tendencję do zapisywania się jako osobna gra, a nie chce mi się 2x nabijać tych samych osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem na wersji PC w "klasycznej edycji" nie doszedł po pewnym czasie udostępniony za darmo DLC z teksturami HD? Jeśli tak było (a było na 90%) to czy rozszerzona edycja pod względem grafiki jest przyrównywana do starej z uwzględnieniem tego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam był w pewnym momencie taki "bag" z celowaniem. Jakby jakaś nieznana siła nie pozwalała celować tam gdzie chcemy. Takie coś zdarzyło mi się między innymi na ślubie/pogrzebie. Już nie pamiętam z jakiej to okazji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nieładnie, że posiadacze podstawowej wersji muszą płacić aż 15 ojro za tę edycję. Dycha
> byłaby w porządku jak upgrade, tak uważam.
15 dolców. Steam ma kretyński przelicznik 1:1. Dlatego kupno SD:DE na Steamie się nie opłaca. Empik i Muve maja ja za pół ceny względem Steama (59 zł vs. 29 Euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować