Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intro do Wiedźmin 3: Dziki Gon już w przyszłym tygodniu

24 postów w tym temacie

Kurde, chcąc nie chcąc i tak oglądne... a potem grając w samą grę będę miał podobne odczucia jak przy okazji dwójki, czyli "ja to już przecież wszystko widziałem na yt"
Era przed internetem jednak miała swoje plusy, na przykład że każdą grę okrywało się samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to wredny pomysł udostępniać intro 4 miesiące przed premierą. Psuje to trochę radość z pierwszego odpalenia długo oczekiwanego rpga. Niestety, ciekawość nie pozwoli mi nie obejrzeć trailera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja intra, to spory wydatek.
Dlatego film musi pracować marketingowo przez kilka miesięcy, by sprzedaż gry była lepsza. Jak ktoś nie chce, niech nie ogląda.
W dniu premiery filmik i tak znalazłby się w sieci, tylko, że wtedy jego oddziaływanie było by minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 19:56, Nathnin napisał:

Szmelc? Najlepszą Polską grę nazywasz szmelcem? To co ja mam powiedzieć o takim DA 2,
szmelc do kwadratu?


Nie karm trolla, przecież na kilometr widać, ze to trollowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, czyli intro do W3 jednak będzie na czas, jak miło ^^ W2 się sprzedał to i kasa dla Tomka była szybciej :)
Mnie bardziej ciekawi kiedy podadzą wymagania... Będzie jesienna konferencja w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomentować mogę ale obejrzeć nie obejrze skoro zwykle ignoruje te wiadomości co to za przyjemność z gry jak sie o niej wie przed premierą za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 23:08, Sanders-sama napisał:

Mnie bardziej ciekawi kiedy podadzą wymagania...


Zapewne bliżej premiery - tak miesiąc przed. Myślę, że i tak nie ma sensu modernizować peceta wcześniej (no chyba że dla innej gry), ceny hardware''u po nowym roku będą ciut niższe. Zawsze coś. Tak czy siak możesz w ciemno zakładać, że wszystkie fajerwerki w W3 będą potrzebowały konkretnej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy zapowiedź intra, a wcześniej mieliśmy zapowiedź zapowiedzi intra, czyli to była zapowiedź zapowiedzi wstępnych informacji o produkcie. Kurde, CDP wie, jak z jednej informacji wywołać szum medialny kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej RED-zi nie popełnili tego samego błędu i intro pojawi się przed premierą, a nie rok po, jak miało to miejsce w przypadku dwójki. Co do jakości, to nie ma żadnych wątpliwości, że będzie to epickie kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować