Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy Payday: The Heist dla każdego

19 postów w tym temacie

TheDoc, NemoTheEight
Było też parę darmowych gier na stałe - Left for Dead 2, Portal, Space Hack, Sniper Elite V2, ARMA: Cold War Assault, Red Orchestra 2, Faerie Solitaire, Midnight Club 2 oraz różne DLC (ja pamiętam 2 do Dungeon Defenders - Jester Hero i Tinkerer''s Lab Mission Pack).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och to nie widziałem, że tyle mnie ominęło. Mam 3 gry z tego co wymieniłeś ale myślałem, że to wszystko. Przepraszam więc bo widzę, że to jednak Origin odstaje na razie w darmówkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy Steam ruszy z jakimiś swoimi rozdaniami. EA na Originie na razie miecie konkurencje,
> Dragon Age, BF3, Simsy.

DOTA2, TF2? To chyba jednak EA jest tutaj mocno do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy Steam ruszy z jakimiś swoimi rozdaniami. EA na Originie na razie miecie konkurencje,
> Dragon Age, BF3, Simsy.

Po co mają dawać coś więcej? Sporo gier jest rozdawanych za darmo na różnych stronach jako klucze na Steama i myślę, że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jakoś w lipcu/sierpniu był event związany z PayDay i było mówione, że pierwsza część będzie do pobrania właśnie w październiku (pod warunkiem, że weźmie się udział w owym evencie), przypomni ktoś, o co dokładnie chodziło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co mają dawać coś więcej? Sporo gier jest rozdawanych za darmo na różnych stronach
> jako klucze na Steama i myślę, że to wystarczy.
Pomijając już kilka innych tytułów typu Portal, Red Orchestra 2 czy L4D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 21:50, Gumisiek2 napisał:

...przypomni ktoś, o co dokładnie chodziło? ;-)

W Overkill wymyślili coś takiego, że z okazji trzeciej rocznicy powstania marki PayDay, im więcej ludzi dołączy do steamowej grupy PayDay 2, tym więcej bonusów odblokują. Całość nazywała się Crimefest i jest do podglądu tutaj: http://www.overkillsoftware.com/crimefest_results/
Grupa liczy już 1,568,603 członków, więc odblokowano wszystkie cele w tym między innymi różne DLC do PD2 i PD1 do pobrania za darmo właśnie dzisiaj. Warunkiem otrzymania darmowej kopii miało być dołączenie do grupy, ale chyba ostatecznie grę udostępniono wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 21:50, Gumisiek2 napisał:

Pamiętam, że jakoś w lipcu/sierpniu był event związany z PayDay i było mówione, że pierwsza
część będzie do pobrania właśnie w październiku (pod warunkiem, że weźmie się udział
w owym evencie), przypomni ktoś, o co dokładnie chodziło? ;-)


Trzeba było dołączyć do grupy społecznościowej na steam;a i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> TheDoc, NemoTheEight
> Było też parę darmowych gier na stałe - Left for Dead 2, Portal, Space Hack, Sniper Elite
> V2, ARMA: Cold War Assault, Red Orchestra 2, Faerie Solitaire, Midnight Club 2 oraz różne
> DLC (ja pamiętam 2 do Dungeon Defenders - Jester Hero i Tinkerer''s Lab Mission Pack).
OK ale Ile tych gier należy do Valve? L4D2 i Portal. EA dało sporo fajniejszych gier i właśnie STEAM tu jest do tyłu bo nie liczę darmówek od producentów gier (Patrz SE2). Moim zdaniem Origin ma przyjaźniejsza politykę cenową i konsumencka niż steam. Czemu? Mogę pograć w grę, a dopiero później zapłacić. Ceny dostosowane do Polski a promocje też są fajne :D I przede wszystkim ceny w złotówkach i możliwość zwrotu pieniędzy jak mi się to nie spodoba. Dlatego lubię Orgin wole tam robić zakupy niż steam (oczywiście nie mówię tutaj o sklepach zewnętrznych tylko o samym sklepie steam) Fakt jako platforma cyfrowa steam jest bardzo dobry. Ale nie lubie samej polityki Valve. I czekam aż Origin stanie się prawdziwą konkurencja dla steama bo monopol jednego jest złem i jest przeciw nam konsumentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 10:45, Corvus92 napisał:

OK ale Ile tych gier należy do Valve? L4D2 i Portal. EA dało sporo fajniejszych gier
i właśnie STEAM tu jest do tyłu bo nie liczę darmówek od producentów gier (Patrz SE2).
Moim zdaniem Origin ma przyjaźniejsza politykę cenową i konsumencka niż steam. Czemu?
Mogę pograć w grę, a dopiero później zapłacić. Ceny dostosowane do Polski a promocje
też są fajne :D I przede wszystkim ceny w złotówkach i możliwość zwrotu pieniędzy jak
mi się to nie spodoba. Dlatego lubię Orgin wole tam robić zakupy niż steam (oczywiście
nie mówię tutaj o sklepach zewnętrznych tylko o samym sklepie steam) Fakt jako platforma
cyfrowa steam jest bardzo dobry. Ale nie lubie samej polityki Valve. I czekam aż Origin
stanie się prawdziwą konkurencja dla steama bo monopol jednego jest złem i jest przeciw
nam konsumentom.


Będzie, w co pograć przez weekend :D Odnośnie Origin wszystko super, rzeczywiście ceny bardziej dostosowane do polskich realiów niż na steam. Jednak pamiętam wypowiedź jednego z dyrektorów EA jeszcze przed startem EA Store - "ceny będą niższe niż w dystrybucji pudełkowej" a tak niestety się nie stało w szczególności, jeśli chodzi o tytuły premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 20:57, Ecko09 napisał:

Te gry są F2p...


Powiem tak, w przeciwieństwie do wymienonych gier od EA tutaj nie musisz kupować kilkudziesięciu dodatków żeby otrzymać pelnoprawny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Będzie, w co pograć przez weekend :D Odnośnie Origin wszystko super, rzeczywiście ceny
> bardziej dostosowane do polskich realiów niż na steam. Jednak pamiętam wypowiedź jednego
> z dyrektorów EA jeszcze przed startem EA Store - "ceny będą niższe niż w dystrybucji
> pudełkowej" a tak niestety się nie stało w szczególności, jeśli chodzi o tytuły premierowe.
No nigdy nie może być idealnie niestety :P Ale właśnie przez to że mimo wszystko origin ma fajna politykę i dlatego bardzo im kibicuje żeby stali się dużą platforma jak steam :) wtedy myślę że byłoby dużo fajniej na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować