Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes 2: Ardennes Assault - już graliśmy

21 postów w tym temacie

Przeleciałem na szybko przez tekst i na myśl przyszło mi Close Combat IV: Battle of the Bulgde. Fajnie, że coś się dzieje w temacie kampanii dla jednego gracza bo front wschodni pozostawił pewien niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 21:52, KeyserSoze napisał:

Podejrzewam, że u nas taniej będzie


Tak, w sklepie związanym z wydawcą WFA (20 €) było za 72 PLN, całe szczęście było można legalnie na Allegro kupić dwie dychy taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Podejrzewam, że u nas taniej będzie
>
> Tak, w sklepie związanym z wydawcą WFA (20 €) było za 72 PLN, całe szczęście było
> można legalnie na Allegro kupić dwie dychy taniej...

damn, to kiepsko. Ardeny wyglądają fajnie, ale sama kampania singlowa za stówę to trochie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro za 80 zł ale na pewno będzie taniej jeszcze na kilka dni przed premierą. Western Front Armies też tyle docelowo kosztowało a na Allegro można było znaleźć legalne oferty za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, panie Sławku, nie można było tak od razu - biorąc pod uwagę ogromne tarapaty finansowe wydawcy, należy cieszyć się, że Company of Heroes 2 wyglądało w dniu premiery tak jak wyglądało, bo mogło być o wiele gorzej. Chłopcy z Relic mają talent i wizję, ale praca pod ocierającą się o desperację presją tonącego THQ z pewnością nie należała do łatwych. Dopiero teraz, już na spokojnie, mogą zajmować się dopieszczaniem tej fantastycznej gry. Gry, która odniosła sukces pomimo wszelkich przeciwności, reprezentując niemal kompletnie wymarły gatunek i jednocześnie będąc przykładem na to, że można stworzyć strategię inną niż wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do autora tekstu, Dark Crusade wyszło przecież do pierwszej odsłony Dawn of War, a nie
> drugiej.

"a dokładniej dodatku Dark Crusade do pierwszej"

nie doczytaliśmy, hę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 23:40, ts04 napisał:

Zapomniałem a chciałem na to zwrócić uwagę autorowi, co to za jakiś dziwny sposób zapisania
nazwy kompanii Able (Abel)?


rzeczywiść, się literki poprzestawiły były. poprawione, dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2014 o 18:29, KeyserSoze napisał:

"a dokładniej dodatku Dark Crusade do pierwszej"

nie doczytaliśmy, hę? :)


"a dokładniej dodatku Dark Crusade do pierwszej i podstawowej kampanii z Dawn of War II."

doczytaliśmy :) i naprawdę nie wiem jak to można inaczej interpretować niż, że Dark Crusade wyszedł jako dodatek do kampani z DoW II. W ogóle jakieś dziwne to zdanie, ale może po prostu to ja jestem inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> doczytaliśmy :) i naprawdę nie wiem jak to można inaczej interpretować niż, że Dark Crusade
> wyszedł jako dodatek do kampani z DoW II. W ogóle jakieś dziwne to zdanie, ale może po
> prostu to ja jestem inny :)

a poprzednie zdanie braliśmy pod uwagę? :)

" to, co fani Relic znają z gier... Warhammer 40.000: Dawn of War. Pierwszej i drugiej, a dokładniej dodatku Dark Crusade do pierwszej"

gier DoW - pierwszej i drugiej. Dodatek do pierwszej. Jaśniej już wyłożyć tego nie mogę bez tablicy i kredy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować