Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniecierpliwienie graczy sięga zenitu. Zbierają pieniądze, by wymóc na Valve stworzenie Half-Life`a 3

24 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Pomysłowa, zabawna akcja czy już desperacja zakrawająca na nękanie? Valve nie spieszy się z ogłoszeniem Half-Life'a 3, ale są ludzie, którzy bardzo chcą to zmienić.

Przeczytaj cały tekst "Zniecierpliwienie graczy sięga zenitu. Zbierają pieniądze, by wymóc na Valve stworzenie Half-Life'a 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyobrażam sobie minę Gabe Nevella.
> "Ludzie! Nawet nie prosiliśmy o pieniądze a rzucają w nas nimi. Jesteśmy geniuszami!"

Ale te pieniądze nie mają iść bezpośrednio do Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 13:46, pepsi napisał:

> Wyobrażam sobie minę Gabe Nevella.
> "Ludzie! Nawet nie prosiliśmy o pieniądze a rzucają w nas nimi. Jesteśmy geniuszami!"


Ale te pieniądze nie mają iść bezpośrednio do Valve.

Na razie jeszcze nie, ale poczekamy troszkę i kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ktoś bardzo chce w coś zagrać ale ta akcja robi się po prostu śmieszna.
I tak. Nie zdziwię się, jak ktoś z Valve stwierdzi, że jest to nękanie. Z drugiej strony, świat jest pełen wariatów i ktoś może pomyśleć "skoro taka akcja ich nie zmusiła do zrobienia gry, to porwę twórcy X córkę i niech wtedy zrobi grę".
To gruba przesada i przejaskrawienie, ja wiem, ale chodzi mi tylko o to, że "wymuszanie" na kimś by wydał grę/książkę/płytę/film mija się z samą ideą, jeśli uznajemy te media za dziedziny sztuki.

@ Pepsi
"Mają oni ubrać koszulki z napisem" - a w co oni mają ubrać te koszulki?
Chyba, że miałeś na myśli "ubrać się w koszulki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już powoli robi się chore :) Swoja droga jestem ciekawy jaka byłaby reakcja "fanów" jakby po pierwszym pokazie nagle okazałoby się że gra jest średnia lub wręcz słaba. Masowe usuwanie kont ze steam, spalenie siedziby Valve ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @ Pepsi
> "Mają oni ubrać koszulki z napisem" - a w co oni mają ubrać te koszulki?
> Chyba, że miałeś na myśli "ubrać się w koszulki" :)

Masz mnie. Dzięki za poprawkę, teraz przynajmniej przez dłuższy czas będę miał z tyłu głowy wykład prof. Bralczyka na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Chyba, że miałeś na myśli "ubrać się w koszulki" :)

Dnia 17.10.2014 o 14:51, pepsi napisał:

Masz mnie. Dzięki za poprawkę, teraz przynajmniej przez dłuższy czas będę miał z tyłu
głowy wykład prof. Bralczyka na ten temat :)


A przy okazji siedziba Valve nie jest w Waszyngtonie, tylko w Bellevue (aglomeracja Seattle, stan Waszyngton).


Co do newsa: Z jednej strony pokazuje, jaką legendą obrosła gra, z drugiej to już lekkie przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @ Pepsi
> "Mają oni ubrać koszulki z napisem" - a w co oni mają ubrać te koszulki?
> Chyba, że miałeś na myśli "ubrać się w koszulki" :)
Nope. "Mają oni ubrać koszulki z napisem." jest formą jak najbardziej poprawną, nawet jest częściej spotykane w uzusie. A ten artykuł nie ma charakteru naukowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować