Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalnie: Project CARS przesunięte na przyszły rok

12 postów w tym temacie

Najpierw sie martwilem, ze w okresie jesiennym moj portfel nie wytrzyma wysypu nowych gier, a zaraz sie okaze, ze nie bedzie w co grac, bo poprzesuwaja na 2015...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw sie martwilem, ze w okresie jesiennym moj portfel nie wytrzyma wysypu nowych
> gier, a zaraz sie okaze, ze nie bedzie w co grac, bo poprzesuwaja na 2015...
To już z 10 gra którą przesuwają, a miałem nadzieję że jednak nie przesuną, widać chcą jeszcze bardziej dopracować grę. Oby tylko gra nie skończyła jak Duke Nukem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda :( Bardzo mocno się nastawiłem na ten tytuł, ale co zrobić. Jeśli jednak to przełoży się na to, że gra będzie lepsza to wytrzymam te parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie jest przypadek że po premierze FORZY i DRIVECLUB postanowili przesunąć premierę gry. Chyba dostrzegli wszystkie błędy i braki tych gier wysuwane przez graczy i chcą by ich produkt był po prostu lepszy. Coś mi się wydaje, że w obecnej formie Project CARS nie oferowałby nic więcej od tych gier. Jeśli to prawda to cwany ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić. Ian the cock odpalił v1.0 RC Asetto Corsy i stwierdził, że p...doli.
A tak na poważnie, termin jest nieszczęśliwy - wychodzi dużo mocnych tytułów, w tym faktycznie, bardzo, bardzo dobra Assetto Corsa, pCARS jest wciąż dalekie od wypolerowania jakie powinien mieć tytuł przygotowany do wydania, więc decyzja była dosyć prosta i oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować