Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Borderlands: The Pre-Sequel

37 postów w tym temacie

Podzielcie się swoimi wrażeniami z gry. Czy gra spełnia Wasze oczekiwania i czy warto kupić grę teraz czy lepiej poczekać na wersję GOTY?

Druga sprawa czy gra działa lepiej niż poprzedniczka?

Sam jestem fanem gry od dosyć niedawna, w sumie zaraziłem się serią oglądając filmik na YouTube i jest to w sumie pierwsza gra, w której zakochałem się od pierwszego zagrania ;)

Dzielcie się swoimi spostrzeżeniami, ja chętnie przed zakupem poczytam, to co zwykli gracze mają do powiedzenia na temat tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 03:15, Isildur napisał:

Podzielcie się swoimi wrażeniami z gry. Czy gra spełnia Wasze oczekiwania i czy warto
kupić grę teraz czy lepiej poczekać na wersję GOTY?


W grę jeszcze nie grałem, ale mogę odpowiedzieć. Warto czekać na Goty (co sam robię), bo wystarczy spojrzeć na B2, które doczekało się łącznie 46 DLC wartych razem ok. 150 euro :P

W przypadku B2 czekałem na promocję i udało mi się dorwać B2+season pass za ok. 90 zł. Teraz zrobię podobnie, bo gra na pewno jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 10:59, Smooqu napisał:

W grę jeszcze nie grałem, ale mogę odpowiedzieć. Warto czekać na Goty (co sam robię),
bo wystarczy spojrzeć na B2, które doczekało się łącznie 46 DLC wartych razem ok. 150
euro :P

Pytanie, czy komuś będzie się chciało wszystkie DLC ruszać. Podobnie zrobiłem z pierwszym Borderlands, czekałem na GotY, a do tej pory nie przeszedłem aren Moxxi i buntu Claptrapów. Dwójka wprawdzie jest bardziej urozmaicona, ale nie żałuję, że kupiłem samą podstawkę, bo pewnie nie będzie mi się chciało grać w DLC (chociaż ta sesja RPG z Tiną jako MG jest dosyć interesująca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynce ukończyłem arenę w 50% zostały mi te trzy areny dodatkowe, zostały mi jedynie do ukończenia dwa DLC ;]
Dwójki jeszcze nie ruszałem ale też ją ukończę z all DLC. na najnowszą odsłonę Borderlands raczej poczekam na wydanie GOTY chyba, ze dorwę gdzieś taniej, bo w tej chwili centa trochę zaporowa jak dla mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się raczej wstrzymam. Jedynkę kupiłem w wersji pudełkowej, nie Steamowej, czego później żałowałem, bo na kompatybilne DLC musiałem trochę poczekać. Dwójka na szczęście tego problemu nie miała, najpierw spędziłem sporo czasu z podstawką, a potem na steamowej wyprzedaży wziąłem Season Pass... ale i tak nie ukończyłem wszystkich DLC.

Tym razem aż takiego parcia na ten tytuł nie mam, poczekam z rok czy dwa, aż wyjdzie B:TPS GotY na jakiejś Steamowej wyprzedaży, kupię całość za parę euraczy i dopiero wtedy pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej części trzeb ciągle się martwić o zapas tlenu? Nie śledziłem za bardzo info, bo po fatalnej dwójce kompletnie przestała mnie ta seria interesować, ale tak jak teraz nie ma w co grać za bardzo to może dam drugą szansę Borderom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:11, Ecko09 napisał:

W tej części trzeb ciągle się martwić o zapas tlenu?


Tak o ile nie grasz robocikiem, robocik się o to martwić nie musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:45, Sipso napisał:

Problem w tym, że GOTY dwójki nie obejmuje wszystkich dlc :/


Ale obejmuje najlepsze. Większość pozostałych to skórki i niewiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:26, Isildur napisał:

Tak o ile nie grasz robocikiem, robocik się o to martwić nie musi :D


O to git, robocik jedyny powód, dla którego rozważam zagranie w to ;] Mam nadzieje, że ma jakiś fajny skill klasowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:53, Ecko09 napisał:

O to git, robocik jedyny powód, dla którego rozważam zagranie w to ;] Mam nadzieje, że
ma jakiś fajny skill klasowy?


Z tego co widziałem to chyba ten skill robocika jest losowy wszystkich grywalnych postaci. czyli może mieć wylosowany skill przykładowo ten co ma tylko Athena ;]

Przynajmniej tak to zauważyłem za gameplayach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:11, Ecko09 napisał:

W tej części trzeb ciągle się martwić o zapas tlenu?

Martwić to za dużo powiedziane. Owszem jest licznik tlenu, który ci maleje, ale przeciwnicy dropią garściami kanistry go odnawiające, jest też mnóstwo miejsc, gdzie można go doładować. Nawet jeśli jakimś cudem tlen ci się skończy to nie jest tak, że od razu umierasz, zaczyna spadać ci życie, ale bardzo powoli. Tak więc wcale nie jest to uciążliwa sprawa, choć może się tak wydawać.

>po fatalnej dwójce
What?

>robocik jedyny powód, dla którego rozważam zagranie w to ;] Mam nadzieje, że ma jakiś fajny skill klasowy?
Skill Claptrapa polega na tym, że gra losowa wybiera jakąś umiejętność parodiującą Vault Hunterów z poprzednich części (np. w trybie Gunzerkera nie możesz przestać strzelać, nawet jeśli puścisz trigerry), co więcej niektóre z tych umiejętności mogą mieć wpływ na twój team jeśli grasz w co-opie i to niekoniecznie pozytywny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 13:25, mati285 napisał:

Skill Claptrapa polega na tym, że gra losowa wybiera jakąś umiejętność parodiującą Vault
Hunterów z poprzednich części (np. w trybie Gunzerkera nie możesz przestać strzelać,
nawet jeśli puścisz trigerry), co więcej niektóre z tych umiejętności mogą mieć wpływ
na twój team jeśli grasz w co-opie i to niekoniecznie pozytywny ;-)



O dzięki za poprawę, myślałem że umiejętności specjalne Claptrapa są losowane z umiejętności postaci z tej części gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 12:11, Ecko09 napisał:

W tej części trzeb ciągle się martwić o zapas tlenu? Nie śledziłem za bardzo info, bo
po fatalnej dwójce kompletnie przestała mnie ta seria interesować, ale tak jak teraz
nie ma w co grać za bardzo to może dam drugą szansę Borderom.


Moim zdaniem, jeśli B2 uważasz za fatalną to do tej gry się już lepiej nie zbliżaj. Z ciekawości zapytam, co tak Cię zraziło do dwójki i w czym jedynka była lepsza?
Ja gram teraz robotem, poza trochę innym systemem walki przez mniejszą grawitację, to jest to kopia B2. Ma te same zalety i wady co poprzednia część. Po prostu nowe zadania, nowe postacie i nowe bronie. Przegrałem w B2 kilkaset godzin, więc po kilkumiesięcznym odpoczynku od serii z przyjemnością do niej wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 13:04, berbelek napisał:

>


brak dobrych broni, każda jedna ma fatalną celność, gdzie jest problem nawet z kilku metrów trafić...ponad 20h się męczyłem z tym syfem w nadziei, że znajdę w końcu jakąś dobrą broń zanim sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 17:15, Ecko09 napisał:

brak dobrych broni, każda jedna ma fatalną celność, gdzie jest problem nawet z kilku
metrów trafić...ponad 20h się męczyłem z tym syfem w nadziei, że znajdę w końcu jakąś
dobrą broń zanim sobie odpuściłem.


Bronie to akurat największa zaleta tej gry :) Jest ich cała masa i są zróżnicowane ze względu na celność, szybkostrzelność, czy ilość zadawanych obrażeń. Do wyboru do koloru. Jak miałeś kłopoty z celnością to trzeba było snajperki używać :) Co prawda na niższych poziomach bronie są kiepskie, ale po 20h gry nie znalazłeś nic dobrego? Po tym czasie to spokojnie kilka wypasionych broni ( w tym legendarnych) można było zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem Bordery od razu po premierze, plusem tego jest że łatwiej jest znaleźć grającego, w momencie gdy są GOTY da rade pograć z innymi ale większość ma już wymaksowany lvl i mało kto chce grać z początkującym. Minus - koszt uzyskania wersji GOTY.
Gram głównie jedną postacią.
B1 - wszystkie DLC, dużo ich nie było, to tak cenowo drogo nie wyszło
B2 - tutaj to już totalne przegięcie: masa DLC. Ale i tak kupiłem :P
Zobaczymy co wyjdzie z tej części, ale już jest season pass więc obawiam się powtórki z B2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 21:56, Ecko09 napisał:

Nie, nic dobrego nie było.


To pewnie miałeś pecha ;]
Ja własnie w tej grze uwielbiam losowość tak jak w diablo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować