Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super Smash Bros. for Nintendo 3DS - recenzja

8 postów w tym temacie

Po pierwsze, naprawdę musi wyjść w tym roku HL3 skoro na gramie pojawiła się recka gry Nintendo :D

To jest właściwie najważniejszy plus:
+ Płynna rozgrywka w 60fps.

To jest niesamowite przeżycie móc na przenośnej konsolce zobaczyć grę w trybie z i bez 3D zasuwającej w 60FPSach. Dosłownie wygląda to jak marzenie i długą chwilę spędziłem na gapieniu się w zapętlone intro wersji demo.
Czas pokaże co się stanie z trybem sieciowy. Wciąż się mówi o problemach, ale podobno od jakiegoś półtora tygodnia się rozgrywki ustabilizowały, a samo Nintendo mówi, że to kwestia połączenia. Kto tam wie.

Co do za małego ekranu, gra testowana na 3DSie czy 3DSie XL? Na XL jest w porząsiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 13:01, Michal_Mielcarek napisał:

Czyżbyś przegapił recenzję Hyrule Warriors? :)


Nie przegapiłem, teraz wiem, że jest to "confirmed" :D
Dopełnieniem tego teksty mógłby być artykuł o fenomenie Smash Bro., tego co zostało wspomniane. W jaki sposób community prostą mechanikę doprowadziła do perfekcji. Warto też wspomnieć o tym, że z tą częścią Smash Bros. Nintendo po raz pierwszy otworzyło się ze swoją bijatyką na graczy turniejowych :)


Swoją drogą, odważnie dobraliście gry na rozpoczęcie pisania recek gier BigN. Musou Hyrule Warriors i bijatyka, ktora nie do końca jest bijatyką w klasycznym znaczeniu? :) Tylko się nie rozpędzajcie, bo będę musiał zamknąć mój temat o Ninny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze tutaj, ale chwilowo zgromadzili się tutaj fani nintendo a mam do nich parę pytań o Wii, więcej tutaj forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=23717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do za małego ekranu, gra testowana na 3DSie czy 3DSie XL? Na XL jest w porząsiu :)

Grałem na XL-u i jest spoko, ale nie przy czterech zawodnikach. Zwłaszcza, gdy rozbiegną się po różnych krańcach planszy ;) SSB to specyficzna bijatyka i trzeba się z tym liczyć, że akcja w wersji przenośnej nie będzie tak dobrze prezentowana jak chociażby w 3DS-owym Tekkenie (1vs1, kamera blisko zawodników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować