Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Raymond opuszcza Ubisoft!

23 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2014 o 11:57, CharonPL napisał:

> Wyspecjalizowanego oprogramowania do zarządzania projektami (PMS) - szczególnie
mam na
> myśli zarządzanie produkcją softu. [...]

Liczyłem na znajomość konkretnych tooli, no ale znowu mr. obvious i premenstrual syndrome
xD


Znaczy co, mam Ci podać listę narzędzi? Skoro jesteś taki cffaniak, to chyba sobie znajdziesz, nie? Jest tego od cholery i jeszcze trochę. Poza tym skąd mam wiedzieć, czego używają w Ubisofcie?

Dnia 21.10.2014 o 11:57, CharonPL napisał:

Co wyście się tak uparli? Bo ktoś nie posiada w domu kapliczki słitaśnej Jade?


A kto mówi o kapliczce? To przecież Ty się uparłeś dorabiać jej krawaciarską gębę. Nie mierz wszystkich swoją miarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy co, mam Ci podać listę narzędzi? Skoro jesteś taki cffaniak, to chyba sobie znajdziesz,
> nie? Jest tego od cholery i jeszcze trochę. Poza tym skąd mam wiedzieć, czego używają
> w Ubisofcie?
Ja tam wiem ;)

> A kto mówi o kapliczce? To przecież Ty się uparłeś dorabiać jej krawaciarską gębę.
Właśnie o tym mówię - dorobiono gębę, ale nie-krawaciarską, lol ;] Chciano ją wpakować w rolę, która nie była dla niej zbyt komfortowa. Gdyby było inaczej, to firmowaliby nią kolejne tytuły bez oporu, bo PRowo byłoby to korzystne.

Poza tym - nie uważasz, że jest różnica między stwierdzeniem, że nigdy nie była growym geekiem, a dorabianiem krawaciarskiej gęby? Jacyś tacy przewrażliwieni jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 15:35, Vojtas napisał:

Znaczy co, mam Ci podać listę narzędzi? Skoro jesteś taki cffaniak, to chyba sobie znajdziesz,
nie? Jest tego od cholery i jeszcze trochę.

Btw, od cholery jest, ale szeroko używa się raptem kilku. Zresztą, jak z każdym softem. Sam użyłeś wypowiedzi typu "producent jest ważny i używa oprogramowa do produkcji", więc mi się nie dziw ;D

Kije z tyłka i peace, rly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować