Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta Dragon Age: Keep wystartuje 29 października

9 postów w tym temacie

Jedyne co ja wiem o tym całym przedsięwzięciu to, to, że teraz w Dragon Age Początek nie działa profil online na rzecz właśnie tego czegoś zwanego Keep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że mnie to ciekawi, obczaję. Chciałbym jednak aby ktoś bardziej ogarnięty w temacie mi coś powiedział... Jeśli nie mam sejwa/postaci z DA2 na socialu uploadowanego, to czy muszę grać w DA2 jeszcze raz, czy mogę po prostu stworzyć sobie save czysto używając Keep? Można chyba i tak i tak. Wygląd i ekwipunek Wardena i Hawke''a pewnie będzie narzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Późno startują z tą otwartą betą. Pojawienie się takiej bety zapewne będzie oznaczać spory wysyp materiałów na YT na ten temat. Ze spróbowaniem pewnie poczekam do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sanders-sama Mam podobne pytania. Gdzieś czytałem, że w DAI nie będzie można wczytać save''ów z poprzednich części i jedyna istniejąca opcja to będzie wygenerowanie "własnego" świata w DA Keep lub odpalenie nowej gry z narzuconymi przez twórców wyborami. Przez Ciebie mam znowu konsternację, bo nie wiem czy sobie przygotowywać save do DA Keep czy nie. Szczególnie, że są elementy których na prawdę nie chce mi się powtarzać po raz n-ty.

Jest ktoś kto może kwestię save''ów opowiedzieć na tyle łopatologicznie i bez większego rozpisywania się, abym mógł pojąć tę ideę w DAI? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako uczestnik zamkniętej bety (i wcale nie zombie-fan) jestem w stanie zapewnić, że DA Keep jest prześwietną sprawą. To nie tylko kapitalna możliwość stworzenia "save''a" jakiego chcemy przenieść (nie trzeba nic przechodzić, po prostu ustalamy wybory według własnych widzimisię/sumienia/tego co pamiętamy, a wyborow jest istny pierdyliard, i nie zasadzie dwóch opcji, czasami jeden wybór to nawet 5 przeróżnych opcji) to dodatkowo pozwala sobie przypomnieć cała historię od początku, posprawdzać gdzie faktycznie były wybory i spersonalizować przyszłą postać. Osobiście spędziłem dobre 2 - 3 godziny na zabawie z DA:K i szczerze się cieszę, że powstał właśnie taki system. Jeśli tylko to co tutaj stworzymy będzie miało faktyczne odzwierciedlenie w DA:I to jak spotkam kogokolwiek z ekipy to dosłownie uściskam i wycałuję.

mathius007: nie ma możliwości wczytywania poprzednich save'ów, tworzysz wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grając uploadowałeś postacie do Bioware Social, to Keep wczyta te stany, które potem można sobie jeszcze do woli modyfikować. Jeśli nie, trzeba tworzyć save od nowa. Nie rozumiem skąd ten zawód, sejwy do poprzednich części były zbugowane i nie wszystkie decyzje były tam zaznaczane prawidłowo, więc nawet pomijając zmianę silnika, ich przenoszenie mijałoby się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować