Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyfrowa wyprzedaż w sklepie gram.pl - dzień pierwszy

7 postów w tym temacie

Od 7 października nie mogę sie dodzwonić do obsługi klienta, email wysłałem 8 albo 9 i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Wiec napisze tutaj, co dzieje sie z moim zamówieniem numer DT00491457? Jeśli nie jesteście w stanie go zrealizować proszę o zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 10:27, Ukukuki napisał:

Od 7 października nie mogę sie dodzwonić do obsługi klienta, email wysłałem 8 albo 9
i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi.


Powinieneś raczej napisać tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93137&u=64 a nie w jakimś losowym wątku.
Choć nie sądzę aby to jakoś znacząco wpłynęło na rozwiązanie Twojej sprawy, ale po prostu nie rób śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezusie nazarejski, ja wiem że jestem stary i nieprzystosowany społecznie, że uparcie nie chcę się ugiąć modzie na noszenie w kieszeni telefonu wielkości dłoni lub niedorobionego laptopa bez klawy do którego musiałbym sobie chyba kupić torebkę by faktycznie był mobilny, ale serio, niektórzy dalej do przeglądania internetu używają normalnego komputera z normalnym monitorem i z normalnymi peryferiami jak KB&M i jak mają przewijać stronę sklepu pół godziny , bo wszystko musi być zaprezentowane jako jedna długa lista z gigantycznymi obrazkami, to cholera bierze. Amen.

A, i chralemagne na promo plox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ceny niektórych gier które bym chciał mieć są całkiem, całkiem ale nie mam żadnych kont bankowych itd. a korzystam tylko z paysafecard a że u was nie ma możliwości płacenia tymi popularnymi kartami więc muszę poczekać na jakaś promocję na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na górze strony masz przyciski, które przenoszą Cię od razu do poszczególnych kategorii promocji. Może to trochę ułatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować