Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dedykowane serwery w Call of Duty: Advanced Warfare potwierdzone!

12 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2014 o 14:20, DeithWX napisał:

CoD w końcu wkracza do XXI wieku

eeeee, co? Dedykowane serwery to wymysł z zeszłej epoki (bez negatywnych skojarzeń), granie p2p jest nowszym wymysłem lub raczej, w mainstreamie pojawia się dużo później.
Ba, żeby było śmieszniej, WIĘKSZOŚĆ Call of Duty miała serwery dedykowane, jeżeli chodzi o PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obiecali dedyki juz przy Black Ops 2. Później obiecali przy Ghosts a teraz obiecują w
> Advanced Warfare.
> Nie wiem co za durnie im jeszcze wierzą
W BO2 były dedyki więc w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serwery dla XOne potwierdzone. Na reszte bym nie liczyl.
Też tak myślę. Microsoft "udostępni" Azure dla xbox one, może dla PC. Starsze konsole i PS4 raczej obejdą się smakiem. Inaczej nie wspominali by nic o "platformach na których ta opcja będzie dostępna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby było za 15$ to może bym się skusił. Chociaż z drugiej strony nie mam za bardzo ochoty słuchać obelg ze strony 10-latków za każdym razem jak zabije jakiegoś nooba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Obiecali dedyki juz przy Black Ops 2. Później obiecali przy Ghosts a teraz obiecują
> w
> > Advanced Warfare.
> > Nie wiem co
za durnie im jeszcze wierzą
> W BO2 były dedyki więc w czym problem ?

BO2 miało dedykowane serwery na ps3? Pytam bo grałem na xbox360 i tam było zwykle p2p. DC universe ma dedykowane serwery wiec dlaczego nie CoD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> W BO2 były dedyki więc w czym problem ?

To w BO2 na playstation były dedykowane serwery? pierwsze słyszę, grałem na xbox360 i tam był zwykły p2p. W sumie w DC universe online sa dedykowane serwery wiec dlaczego w CoDzie miało by ich nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować