Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar przestrzega: nie rozsyłamy zaproszeń na betę GTA V

10 postów w tym temacie

Juz konsolowcy przetestowali nam bete. Dzieki frajerzy. Teraz jeszcze tylko potestujcie na w wysokiej rozdzielczosci na nextgenach i... bedziemy narzekac na brak optymalizacji, ze na naszym GF 4 mx 440 przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YYYYYY... To po co im był mój pin do karty??
Nie no żartowałem, nie jestem głupi od razu przelałem im całą kwotę na konto i już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 17:32, TheZbyszeK napisał:

Juz konsolowcy przetestowali nam bete. Dzieki frajerzy. Teraz jeszcze tylko potestujcie
na w wysokiej rozdzielczosci na nextgenach i... bedziemy narzekac na brak optymalizacji,
ze na naszym GF 4 mx 440 przycina.


Wiesz co, nie lubię jak się kogoś obraża w tak chamski sposób - Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co, nie lubię jak się kogoś obraża w tak chamski sposób - Degrad -1

Ja tu widzę oczywistą autoironię - autor żartuje z obu stron. No ale domyślam się że słowo "frajerzy" sprawiło iż moderator łyknął prowokację niczym kaczka kaszę na tuczniku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 23:06, HamadaMasatoshi napisał:

Prafrazując polskie elity "Bardzo mi przykro, że moderator poczuł się urażony, ale frajerzy
to nie jest obraźliwe słowo". ^^


Proszę wrócić do komentowania newsa a nie decyzji Moderatora.
Robicie spam, a za spam zaraz posypią się nagrody więc radzę powrócić do tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Moderatorze

Po 1: Nie masz Pan racji, wiec zakrzyknij "mea culpa" i sie uspokuj. Nieumiejetnosc zauwazenia autoironii to jedno, ale trzymanie sie swojego bledu mimo zwroconej uwagi to juz zwykly narcyzm.
Po 2: Panskie grozby moga zaowocowac jedynie zakonczeniem Pana "kariery" moderatora. Chcesz Pan prezentowac swoje humory, rob Pan to w domu.
Po 3: Jako, ze nie toleruje takiego gowniarskiego rzadzenia sie, to wlasnie poleciala na Pana oficjalna skarga do obslugi serwisu. Wszystkim osobom, ktore cenia sobie jaki taki poziom tego serwisu sugeruje zrobic to samo.

Zegnam Ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2014 o 23:30, necxelos napisał:

Szanowny Panie Moderatorze

Po 1: Nie masz Pan racji, wiec zakrzyknij "mea culpa" i sie uspokuj. Nieumiejetnosc zauwazenia
autoironii to jedno, ale trzymanie sie swojego bledu mimo zwroconej uwagi to juz zwykly
narcyzm.
Po 2: Panskie grozby moga zaowocowac jedynie zakonczeniem Pana "kariery" moderatora.
Chcesz Pan prezentowac swoje humory, rob Pan to w domu.
Po 3: Jako, ze nie toleruje takiego gowniarskiego rzadzenia sie, to wlasnie poleciala
na Pana oficjalna skarga do obslugi serwisu. Wszystkim osobom, ktore cenia sobie jaki
taki poziom tego serwisu sugeruje zrobic to samo.

Zegnam Ozieble


BAN = Za spam i nie dostosowanie się do polecenia Moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować