Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz Halo 3 w 1080p i 60 klatkach na sekundę

14 postów w tym temacie

> > "poniższe wideo" - No i gdzie to 60 klatek? Ten filmik jest w 30 więc trochę fail
> news.
> Od jakiegoś czasu YT ,,leci'''' w 60 kls.
Tylko w niektórych filmikach, masz wtedy w opcjach do wyboru 720p 30fsp/720p 60fps/1090p 30 fps/1080p 60 fps. Tutaj jak widać nie ma takiego wyboru, więc (co zresztą widać gołym okiem) filmik nie jest w 60 klatkach na sekundę. Jak chcecie obejrzeć to w 1080p i 60 fps to trzeba go odpalić na stronie IGN.
Ale nie radzę, wspieracie tym samym IGN a nie da się powiedzieć "ignorancja" bez "ign" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi się do
> obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.
Popieram i propozycja dla fanów: wymieńcie 3 powody dla których ta gra jest flagowym tytułem, bo ja kompletnie nie rozumiem jej fenomenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 12:49, Sadhu napisał:

Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi się do
obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.


Przykro nam ze siedmioletnia gra, nie spodobala Ci sie po obejrzeniu 30 sekund trailera :)
Nie ma to jak profesjonalne podejscie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że to nie na PC. Halo jest jedną z tych niewielu gier (podobnie jak Uncharted), przy których żałuje się braku posiadania konsoli... ale, żeby odrobinę pohejtować... na szczęście, aż tak wielu tych gier nie ma:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od jakiegoś czasu YT ,,leci'''' w 60 kls.
Gufno prafta... na YT tylko nieliczne filmiki mają 60FPSów, jednym z pierwszym był gameplay Titanfalla. A ten - zwykłe 1080p30fps.

Czyli - newsman popełnił gafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przepraszam fanów Halo, ale ta gra wygląda na bardzo słabą. Gameplay znudził mi
> się do
> > obejrzeniu 30 sekund tego filmiku.
> Popieram i propozycja dla fanów: wymieńcie 3 powody dla których ta gra jest flagowym
> tytułem, bo ja kompletnie nie rozumiem jej fenomenu.
- skillowa
- grywalna
- fajna
A dlaczego Counter Strike jest tak popularny?
Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować