Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy klucze do bety Evolve

28 postów w tym temacie

Hmm... ja czytałem sporo o tym tytule, ale ogólny zachwyt jakoś mi się nie udzielił.
Ale zdanie wyrobię sobie po graniu tej bety.
Dzięki.

P.S. <sarkazm> A kluczy do Margonem nie rozdajecie? ;P Wtedy byście mieli dużo klików ;) </sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 14:58, Phobos_s napisał:

Hmm... ja czytałem sporo o tym tytule, ale ogólny zachwyt jakoś mi się nie udzielił.
Ale zdanie wyrobię sobie po graniu tej bety.
Dzięki.

P.S. <sarkazm> A kluczy do Margonem nie rozdajecie? ;P Wtedy byście mieli dużo
klików ;) </sarkazm>


Ha pomyślimy też o Margonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 15:12, ElBorro napisał:

To samo co u kolegi wyżej. Nie działa


Niestety kodów już nie ma ;( Jeżeli byliście zalogowani po kliknięciu na żółty pasek powinien wyświetlić się stosowny komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że klucz nie przypisywał się do konta Gramowego od razu po kliknięciu w obrazek. Kliknąłem, pokazał mi się klucz a kilka minut później - po odświeżeniu strony - już go nie było. Następnym razem trzeba będzie się od razu rejestrować, żeby się załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 15:27, Lesqx napisał:

Szkoda, ze po kliknieciu w pasek nic sie nie dzieje ;) No chyba ze kody juz wykorzystane,
wtedy ok.


Byłeś wtedy zalogowany? Niestety, kody już się skończyły, ale spróbujemy zdobyć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 15:18, Gnelus96 napisał:

Szkoda, że klucz nie przypisywał się do konta Gramowego od razu po kliknięciu w obrazek.
Kliknąłem, pokazał mi się klucz a kilka minut później - po odświeżeniu strony - już go
nie było. Następnym razem trzeba będzie się od razu rejestrować, żeby się załapać.


Klucz nie przypisywał się do konta Gramowego, więc po odświeżeniu strony niestety przepadał : / postaramy się to naprawić przy kolejnej akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować