Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RockStar szykuje odświeżoną wersję GTA: San Andreas?

24 postów w tym temacie

Warto wspomnieć że PS3 też zostało swoją wersję i szczególnie odświeżona to ona nie była. Więc pewnie to tylko reedycja na Xboksa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 16:57, Gumisiek2 napisał:

Wolałbym Liberty City Stories oraz Vice City Stories na PC :(


Serio chciałbyś te bezpłciowe, nieklimatyczne i po prostu słabe części na PC? Przeszedłem obie i szczerze mówiąc ta gra może robić wrażenie jedynie na przenośnej konsoli typu PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wydali na PS3/4 jakąś odświeżoną delikatnie wersję z trofikami to chętnie bym zakupił nawet po to aby pobawić się zdobywając te pucharki. Bo grę już ze 3 razy wymasterowałem na PC ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 16:45, Snafu napisał:

Warto wspomnieć że PS3 też zostało swoją wersję i szczególnie odświeżona to ona nie była.
Więc pewnie to tylko reedycja na Xboksa 360

Mówimy o San Andreas? PS3 nie dostało odświeżonej wersji, tylko wersję z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 17:11, kris090 napisał:

Ale raczej to takie wydanie jak na PS3 cyfrowe, zwykła kalka. A że X niby wymaga achivmentów
to je dodali i tyle. PS-owcy nie mają pewnie co marzyć

Gry z Xbox Originals nie wymagają osiągnięć. Jeżeli się pojawiają, to znaczy, że szykuje się remaster.

Swoją drogą, Red Dead Revolver też zniknęło z PSS, ale wcześniej niż San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 17:27, Henrar napisał:

Możliwe, że wydadzą na Steamie to samo GTA, które jest dostępne w Windows Store, które
posiada zmiany z wersji na iOS/Androida (nieco lepsze tekstury, wsparcie dla rozdzielczości
16:9, itp).

http://apps.microsoft.com/windows/en-us/app/grand-theft-auto-san-andreas/bbbb3182-12e9-4cbd-a222-f922fb67bec8


Eh, a łudziłem się, że skoro nie mogą wydać na PC tego samego, to istnieje szansa, że wydadzą prawdziwego remake''a ze znacznie poprawioną grafiką, albo fizyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wolałbym Liberty City Stories oraz Vice City Stories na PC :(
>
> Serio chciałbyś te bezpłciowe, nieklimatyczne i po prostu słabe części na PC? Przeszedłem
> obie i szczerze mówiąc ta gra może robić wrażenie jedynie na przenośnej konsoli typu
> PSP...
Vice city stories było bardzo klimatyczne, fabuła też stała na wysokim poziomie. Może nieuważnie grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wydadzą na aktualnym silniku, jak się ograło IV i V to brakuje pewnych rozwiązań w mechanice bez których gra którą kiedyś się katowało nocami teraz wydaje się nieco uboga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować