Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Lords of the Fallen odpowiadają na zarzuty krytyków

25 postów w tym temacie

Jak ja uwielbiam artykuły, które pisze ktoś zupełnie nie znający tematu :d wyszukał w google datę premiery i znalazł europejską. To nic, że na stronie gramu od miesiąca głośno o przesunięciu daty dla Polski ;/

15h na główną fabułę? rozumiem, że to speed-run bez bicia mobów i tylko najważniejszych bossów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak ja uwielbiam artykuły, które pisze ktoś zupełnie nie znający tematu :d wyszukał w
> google datę premiery i znalazł europejską. To nic, że na stronie gramu od miesiąca głośno
> o przesunięciu daty dla Polski ;/
>
> 15h na główną fabułę? rozumiem, że to speed-run bez bicia mobów i tylko najważniejszych
> bossów?
Się dziwisz jak to kobieta piszę przecież kobiety nie są hardkorowcami no chyba że jest kreator postaci w grze to potrafią w nim spędzić z 3 dni zanim stworzą postać lub grają w jakieś pc-badziewie czyt. lol,sims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Się dziwisz jak to kobieta piszę przecież kobiety nie są hardkorowcami no chyba że jest
> kreator postaci w grze to potrafią w nim spędzić z 3 dni zanim stworzą postać lub grają
> w jakieś pc-badziewie czyt. lol,sims

Widzę, że kolega jeszcze jedna nogą w średniowieczu, a drugą w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że kolega jeszcze jedna nogą w średniowieczu, a drugą w gimnazjum.
Widzę że jesteś ten postępowy który wierzy że homosesksualizm jest zbawieniem dla świata.Wolę już żyć w średniowieczu niż w tym postępowym za przeproszeniem gó%^em

[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 17:50, hienamas12 napisał:

> Widzę, że kolega jeszcze jedna nogą w średniowieczu, a drugą w gimnazjum.
Widzę że jesteś ten postępowy który wierzy że homosesksualizm jest zbawieniem dla świata.Wolę
już żyć w średniowieczu niż w tym postępowym za przeproszeniem gó%^em

[m-G.]

Spam, obrażanie ze względu na płeć, prowokacja, nieestetyczne posty i do tego historia w kartotece za spam.
Degrad -1[/B]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Się dziwisz jak to kobieta piszę przecież kobiety nie są hardkorowcami no chyba że jest
> kreator postaci w grze to potrafią w nim spędzić z 3 dni zanim stworzą postać lub grają
> w jakieś pc-badziewie czyt. lol,sims
Człowieku, skąd tyś się urwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 pln za 12-15 godzin, które w rzeczywistości okażą się 8-10 godzinami? bez jakiegokolwiek multi? coopa? eeee... to ja poczekam na przecenę, czyli pewnie jakiś miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 200 pln za 12-15 godzin, które w rzeczywistości okażą się 8-10 godzinami? bez jakiegokolwiek
> multi? coopa? eeee... to ja poczekam na przecenę, czyli pewnie jakiś miesiąc.
Chyba nawet nie chciało Ci się przeczytać całego artykułu....
Cytuję: "a jeśli gracz postanowi zwiedzać świat i wykonywać zadania poboczne, ukończy grę w około 50 godzin."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 19:57, karvaialka napisał:

200 pln za 12-15 godzin, które w rzeczywistości okażą się 8-10 godzinami? bez jakiegokolwiek
multi? coopa? eeee... to ja poczekam na przecenę, czyli pewnie jakiś miesiąc.


Chyba czegoś nie doczytałeś: "Na ukończenie głównego wątku fabularnego Lords of the Fallen potrzeba 12-15 godzin, a jeśli gracz postanowi zwiedzać świat i wykonywać zadania poboczne, ukończy grę w około 50 godzin."
50h do pełnego ukończenia gry to chyba nie mało? Dodaj jeszcze ukończenie rozgrywki pozostałymi postaciami i 80h pęknie bez problemu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli chodzi o samo poruszanie się postaciami to takie są prawa fizyki i tutaj nie powinno być żadnych niedomówień czy nieporozumień. Co do broni to tak jak i np w WoW-ie każda broń ma własne statystyki i zależnie od nich jak i od umiejętności bohatera zadawane obrażenia są takie czy inne. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Nie ma za bardzo czego się przyczepiać, gra wygląda bardzo przyzwoicie, a dowodem na to jest recenzja w magazynie CD-Action:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 19:45, Damianuss1 napisał:

Widzę w tym tytule kolejne Dark Soulsy... więcej mi nie potrzeba.


Oby gra spełniła te oczekiwania, dla mnie do Dusz, Lordom daleko. Czekam na recenzje, oraz co ważniejsze materiały na temat samej rozgrywki. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować