Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Lords of the Fallen odpowiadają na zarzuty krytyków

25 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2014 o 20:20, wat25 napisał:

Chyba czegoś nie doczytałeś: "Na ukończenie głównego wątku fabularnego Lords of the Fallen
potrzeba 12-15 godzin, a jeśli gracz postanowi zwiedzać świat i wykonywać zadania
poboczne, ukończy grę w około 50 godzin
."
50h do pełnego ukończenia gry to chyba nie mało? Dodaj jeszcze ukończenie rozgrywki pozostałymi
postaciami i 80h pęknie bez problemu.


Ogoądałem twichowy stream, gdzie T. Gop mówił, że 50h to czas potrzebny na "wymaksowanie" gry, co w tym przypadku oznacza przejście trzy razy, aby odblokować wszystkie trzy "drzewka", czy raczej "linie" czarów. Jednorazowe przejście gry ma zając 12-14 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE co za dziwaczne zarzuty, przecież to jest logiczne że ciężka zbroja jest wolniejsza od lekkiej, nie rozumiem tych oskarżeń.:) Co do ilości godzin. To wydaje mi się że te 15h gry nie jest to aż tak mało - widziałem dużo krótsze gry, a i tak się w nie przyjemnie grało. Te minimum 50 h które trzeba poświęcić dla ukończenia całej gry dla mnie jest już sporo nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi z tym zarzutami, przecież to wszystko co powiedział to normalne. Faktycznie gra długa nie będzie, ale chyba lepiej tworzyć coś krótkiego niż długiego i żeby się przeciągało i nudziło.

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach widać, że będą polskie napisy. Co mnie bardzo cieszy, że nie zdecydowali się na dubbing. A co do krytyków, to nie bardzo rozumiem dlaczego trzeba im tłumaczyć takie rzeczy jak zawarte w tym filmiku. Ale kto ich tam zrozumie;) Taki czas to chyba dla mega doświadczonego gracza, który będzie pędził tylko po to żeby grę skończyć. Każdy robi to co lubi. Ja tam nie zamierzam się spieszyć i zaglądać w każdy zakamarek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, weź teraz tłumacz sie z tego czemu w tej grze zrobiłe ś to tak a nie inaczej. Nie rozumiem tez tego co to da. Każdy przecież jak będzie chciał to będzie marudził i wylewał żale na forum. Krok producentów był dobry i nie chcieli chyba, abny ci mało zadowoleni zepsuli start gry czy tez oglny odbiór przez tych niezdecydowanych i stąd taki filmik. Plus Dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować