Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy F.E.A.R. Online już dostępny dla wszystkich

11 postów w tym temacie

właśnie widziałem gameplaye na YT... biednie to wygląda. to już lepiej pograć w darmowego F.E.A.R. combat - lepsze efekty i dynamika.. nawet animacje postaci są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Swojego czasu sporo naparzałem w FEAR Combat. Miałem nadzieję, że FEAR Online będzie tym samym co Combat z kilkoma dodatkami. Niestety są to dwie różne gry. Niestety, ponieważ Combat było grą świetną, Online natomiast trzyma poziom większości niedopracowanych sieciowych "darmówek". Fakt, ukończyłem tylko tutorial oraz jeden mecz, jednak już po tym mogę stwierdzić, iż nie jest dobrze. Grafika jest bodajże gorsza niż w pierwszej części, mapy są ubogie, brzydkie i nieciekawie, fizyka szaleje, masa niepotrzebnych, zapewne do wyłudzania pieniędzy opcji. Grę jedynie może uratować FEAR w nazwie, jej (pseudo)bezpłatność oraz nie najgorszy model strzelania. Reszta ssie i nie liczyłbym na większą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ calwert
To ta gra jest od Aeria Games? Nie dziwię się, że nie da się przejść gry bez płacenia, jak ta firma się za to wzięła. To najgorszy wydawca jaki istnieje na ziemi. W innych grach ssą kasę z ludzi ile wlezie. Można sobie kupować eq a czasem nawet lvl. Nie masz kasy, to jesteś nikim. Odradzam granie w jakiekolwiek ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy F.E.A.R. to jedna z tych gier przy których spędziłem najwięcej czasu. Jedynie Baldursy i inne starsze "erpegi" pochłonęły mnie na dłużej.
To coś co teraz stworzyli na zasłużonej marce to po prostu kpina - strach kijem dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować