Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: wymagania sprzętowe Assassin`s Creed: Unity

82 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

[Aktualizacja: znamy oficjalne wymagania.] Premiera Assassin's Creed Unity zbliża się wielkimi krokami, a Ubisoft - jak dotąd - nie spieszył się z ujawnieniem wymagań, nie zostawiając wiele czasu osobom, które być może będą musiały wymienić sprzęt na nowy.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Wymagania sprzętowe Assassin's Creed: Unity" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quo vadis Ubisoft?
Bo ja mam nadzieję, że na skraj bankructwa. Najpierw szopka z wersją na PS4, ściemnianie z "kinowością", a teraz to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej najpierw poczekać na oficjalny komunikat Ubisoftu, dopiero później wściekać się jaka to optymalizacja słaba :D
Gdyby GTX680 był w minimalnych, to by to znacznie ograniczyło liczbę potencjalnych klientówpecetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahah, w konsolach siedzą karty pokroju 7850, a od PC wymaga się 7970? Muhehehehheeh, Ubisoft sobie niezłe jaja robi, szkoda, że gracze nie potrafią portfelem głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 17:15, meJKu napisał:

Ahahahah, w konsolach siedzą karty pokroju 7850, a od PC wymaga się 7970? Muhehehehheeh,
Ubisoft sobie niezłe jaja robi, szkoda, że gracze nie potrafią portfelem głosować.


Na konsolach masz 900p i 30 kl/s, więc zrozumiałym jest, że PC będzie wymagał lepszego sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2014 o 17:21, lis_23 napisał:

Na konsolach masz 900p i 30 kl/s, więc zrozumiałym jest, że PC będzie wymagał lepszego
sprzetu.

Czyli rozumiem, że skoro w minimalnych jest 7970 to gra nie uruchamia się jeżeli w 1080p nie osiągniemy 60 fpsów? W przeciwnym wypadku nie rozumiem twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to są wymagania zalecane i ultra. Jeśli to w ogóle prawda. Wszyscy znamy Ubisoft, oni prędzej by zrobili lokacje wczytujące się co 5m, albo obcięli grafikę do poziomu gołych sześcianów żeby tylko sprzedać jak najwięcej kopii.
Nie chce mi się wierzyć żeby gra w najniższej rozdziałce z najniższymi detalami wymagała gtx 680 i i5 2500k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy HD 7970 jest aż tak dużo słabsza od r9 290x ? Nie wydaje mi się w grach jest to około 20-10 fps różnicy. A to są ustawienia Zalecane czyli do odpalenia gry na Ultra a żeby osiągnąć 60 fps było by trzeba lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nawet gdyby to była prawda, to ostatecznie musiał nadejść ten czas - kiedyś trzeba wymienić swój pięcioletni komputer. W czasach Durona 600 MHz i TNT2 mój "potfur" po trzel latach był znokautowany... Oczywiście to moze być wina kiepskiej optymalizacji Ubi.

Może Mantle i DX 12 nam pomoże. W końcu komputery nie odstają od konsol sprzętowo, zunifikowany RAM i ilosć RAM na GPU to bodaj jedyny problem, właśnie poza software''owymi. Karty graficzne na PC juz biją konsole czysto hardware''owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ahahahah, w konsolach siedzą karty pokroju 7850, a od PC wymaga się 7970? Muhehehehheeh,
> Ubisoft sobie niezłe jaja robi, szkoda, że gracze nie potrafią portfelem głosować.
Żal mi cie, weź sobie poczytaj o konsolach i o pc to pogadamy(szczególenie o API). Wiadomo, że konsola potrzebuje mniejszych zasobów sprzętowych.
Co to 900p i 30kl/s to dlatego, że:
po 1- programiści nie opanowali jeszcze kodu konsol
po 2- jak to ubi zbytnio nie optymalizuje gier
po 3- na ps4 na 100% dałoby rade 1080p i 40-30(podobnie ja w kill sf)kl/s a na xo 1080p i 30kl/s, tylko im nie chce się trochę popracować przez kase. Po co oni mają się trudzić jak i tak sprzedaż będzie taka sama, tylko mają mniej roboty.
Wystarczy zobaczyć na killzone sf, jest to tytuł startowy a działa w 1080p i 40-30kl/s, a grafa mega :D. Zobaczcie na np U1 i U3 jaka różnica w grafice.
Ogólnie czekam na tytuły dobre ekskluzywne, które pokażą moc szczególnie ps4 :D


ps liczy się gameplay, a nie grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować