Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - twórcy opowiadają o walce i broni w pierwszym wideo z cyklu Dev Diary

7 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Czym kierowali się twórcy przy tworzeniu broni, animacji, podnoszenia swoich umiejętności, walki z przeciwnikami? Kim jest Harkyn – główny bohater Lords of the Fallen? Odpowiedzi znajdziecie w pierwszym odcinku dzienników developera.

Przeczytaj cały tekst "Lords of the Fallen - twórcy opowiadają o walce i broni w pierwszym wideo z cyklu Dev Diary" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że tworzenie gry nie powstaje z dnia na dzień w dodatku tak wymagającej. Wszelakie niedociągnięcia które zdążą wychwycić są poprawiane na bieżąco, a gra ma cały czas się wspinać do góry, nie ma szans na osiągnięcie perfekcji. Moim zdaniem gra i jej efekty walki wyglądają bardzo ładnie, przynajmniej tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione już dawno. Mam tylko nadzieję, że grę wyślecie 27 a nie 28 jak jest w opisie zamówienia. Zazwyczaj pre-order powinien dojśc w dzień premiery a nie dzień później, gdyż to mija się z celem pre-orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że CI Games i Deck 13 stanęło na wysokości zadania i faktycznie walka będzie wymagająca ale nie na tyle zeby podejść do każdego przeciwnika było po 15 bo wtedy właśnie gra zaczyna być frustrująca :P Niedługo wszyscy zainteresowani będziemy mieli możliwość się przekonać co wyszło twórcom. Broń chociażby tak jak w WoW będzie zadawała obrażenia zależnie od statystyk swoich jak i naszego bohatera więc tutaj jakoś mnie to nie dziwi:) Kilka dni i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pojawi się więcej filmów z tej serii (dev diary), bardzo fajnie się to ogląda, do tego widać, ile pracy w grę włożyli jej twórcy. Co do samej gry, to zapowiada się świetnie i czekam na premierę, pewnie recenzje nie zejdą poniżej oceny 8+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny materiał. Miło popatrzeć, jak powstawała gra. Bronie i postacie. Z zapowiedzi wynika, że ma być trudno ale nie frustrująco. O tym się przekonamy już na dniach. Skoro to pierwszy taki film, wygląda na to że będą kolejne:) Całkiem fajne to rozwiązanie z "duchem" który na Nasz czeka po przegranej walce. Pomocna rzecz przy trudnym przeciwniku. Jeszcze 2 dni:) I będzie można się bawić do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę. CI tez ma wraz z D13 swoje Dev Dairy, które dostarczają nam informacji nt. tego co i jak się rodziło oraz jak ma wyglądać. Osobiście uważam takie filmiki za znaczące przy jakimkolwiek gorwym produkcie, gdyż oprócz dostarczenia informacji odnośnie teog jak to będzie wyglądać wiemy czego się spodziewać. Oby w przyszłych grach od Ci takie pamiętniki też się pojawiły, tyle, że wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować