Zaloguj się, aby obserwować  
Lampek

S.T.A.L.K.E.R...co z tą grą??

150 postów w tym temacie

Czy ta gra jeszcze wogóle(jakbym źle napisał to przepraszam- ten wyraz to moja pięta achillesowa a do słownika nie chce mi się sięgać:D) wyjdzie?? I kto ją wyda?? Ile z obietnic twórców będzie w wersji finalnej?? Jakie będą jej wymagania?? A ile będzie kosztować(może tyle co Quake 4)?? Proszę wszytskich zainteresowanych tematem o przesyłanie postów:D Dzięki i pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:21, Lampek napisał:

Czy ta gra jeszcze wogóle(jakbym źle napisał to przepraszam- ten wyraz to moja pięta achillesowa a do słownika nie chce
mi się sięgać:D) wyjdzie?? I kto ją wyda?? Ile z obietnic twórców będzie w wersji finalnej?? Jakie będą jej wymagania??
A ile będzie kosztować(może tyle co Quake 4)?? Proszę wszytskich zainteresowanych tematem o przesyłanie postów:D Dzięki
i pzdr.


Stary słyszałeś kiedyś o Duke Nukem Forever jeśli tak to pewnie ze stalkerem będzie tak samo, a poza tym to z tymi pytaniami to chyba trochę przesadzasz tej gry jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy ja skończą , no i uwierz ze za wszelkie błedy to ci wybaczam-idz zbogiemi nie grzesz więcej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie w przyszłym roku - i nic więcej nie wiadomo. Domyślać się mozna jednak, ze z grą dzieje się coś niedobrego. Skąd te przypuszczenia? Otóż pod koniec 2004 aż wrzało w światku o tym, iż gra weszła własnie w faze beta i po testach i eliminacji ostatecznych błędów będzie mozna się jej wkrótce spodziewać. Rewelacje te rozpowszechniały serwisy i pisma które podobno na własne oczy widziały te betę. Jak wiadomo, gówno z tego przyszło bo przynajmniej do 2007 gry na półkach sklepowych nie uświadczymy.

Słyszałem, że twórcy byli gotów wydac grę, ale w ostatniej chwili spojrzeli na swoje dzieło troche obiektywniej i stwierdzili, że muszą fabułę gry znacznie zmodyfikowac. Miejmy nadzieje, że to jest prawdziwa przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz ziom, te pytania są po to aby każdy mógł się podzielić swoją opinia po prostu zależy mi na tej grze:D :D Chciałbym, aby była tak zajefajna jak ją twórcy malują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiecie co?? Taką grę można opuźniać w nieskończoność...Twórcy spojrzą na takiego np. F.E.A.R, HL2, Far Cry czy Quake 4 i za wszelką cenę będą chcieli aby w ich grze grafa była lepsza, grywalność większa itd. Z czasem wyjdą kolejne, jeszcze bardziej zaawansowane strzelanki(np. Unreal 3) i panowie od S.T.A.L.K.E.R''a znów zaczną swój wyścig...a jak gra już wyjdzie okaże się...że każdy będzie musiał lecieć do sklepu po nową kartę za 2000 tys. zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie mieli szczęście to ta gra może wogóle wyjdzie, ja już od 2 miesięcy podchodzę z dystansem do tego co piszą na jej temat. Możliwe że to kolejny Duke Nukem forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze S.T.A.L.K.E.R. wyjdzie jak najpredzej. Ogladanie trailerow i screenow juz mi sie znudzilo :D Niepokoi mnie jednak to, ze zapowiadany byl razem z HL i Doomem, a dzisiaj nie znamy nawet daty premiery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A ja wiem kiedy wyjdze S.T.A.L.K.E.R ;) z moich tajnych żródeł wśród personelu bazy znanego również jako AREA 511 i dwie trzecie. Owa gra będzie konkurentem Duke Nukem Forever i obie mają wyjść w tym samym tygodniu roku pańskiego 20xx ;)
Teraz tak poważnie. Konkretnego terminu jak nie ma, tak nie ma.Sam chciałem ją kupić po powrocie z hameryki bo polska wersja miała być. Kiepsko nas traktują autorzy tej gry oj kiepsko:( jeśli już wyjdzie to prawdopodobnie okaże się, że niestety nie jest warta aby w nią grać. Ot zwykły shooter tyle, że o nieco rozwinietej fabule.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że jak sie już ukaże to nie będziemy musieli czekać pół roku na polonizację. Ja już wolę mieć razem z resztą europy po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na tegorocznych E3 puścili trailera Stalkera więc ja nie wątpię że wyjdzie ale niepokoją mnie wymagania tej gry bo jeśli ktoś oglądał ten trailer z E3 2005 to widział że gra chrupie. A poczekać jescze troche możemy bo jak spojrzeć kiedy był pocztkowo zapowiadany Max Payne to tez trochę się czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli S.T.A.L.K.E.R wyjdzie to i tak mysle ze bedzie gra srednia. Jak bby tak poczytac ''rewolucyjne'' zapowiedzi tworcow, to szystko z tej listy zostalo juz zaimplementowane przez Far Cry''a, Dooma 3, Half Life''a 2 oraz F.E.A.R. , a w niedalekiej przyszłości takze przez Call Of Duty 2 i Quake''a 4. Takze wedlug mnie wyjdzie sredniaczek nie prezentujacy nic nowego i ciekawego (sytuacja podobna jak byla z Daikatana). Kurde jak bym chcial sie pomylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 10:13, kowalov napisał:

Jezeli S.T.A.L.K.E.R wyjdzie to i tak mysle ze bedzie gra srednia. Jak bby tak poczytac ''rewolucyjne'' zapowiedzi tworcow,
to szystko z tej listy zostalo juz zaimplementowane przez Far Cry''a, Dooma 3, Half Life''a 2 oraz F.E.A.R. , a w niedalekiej
przyszłości takze przez Call Of Duty 2 i Quake''a 4. Takze wedlug mnie wyjdzie sredniaczek nie prezentujacy nic nowego i
ciekawego (sytuacja podobna jak byla z Daikatana). Kurde jak bym chcial sie pomylic :P


No faktycznie te ''rewolucyjce'' zapowiedzi zostało niemal w całości już zainmlementowane w tych grach wymienionych przez ciebie ale został jeszcze mix elementów RPG i FPS i oddziaływanie środowiska(skutki promieniowania, głód...), można powiedzieć że Boiling Points ''ukradło'' elementy RPG ale o tej grze nie wspominajmy bo posiada prawdopodobnie najwięcej bugów w historii gier komputerowych. Ja jednak myślę że S.T.A.L.K.E.R jeśli wyjdzie i większość obietnic zostanie przez twórców spełniona to będzie bardzo dobra gra, bo np. Half-Life 2 nie posiadał żadnych rewolucyjnych patentów prucz najlepszej fizyki a mimo to jest to gra roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo np. Half-Life 2 nie posiadał żadnych rewolucyjnych patentów prucz najlepszej fizyki a mimo to jest

Dnia 09.11.2005 o 10:54, f5k napisał:

to gra roku.


No miejmy nadzieje ze tak tez bedzie ze S.T.A.L.K.E.R. Chociaz trzeba zwrocic uwage iz half life 2 byl kontunuacja wielkiego hitu takze nie oszukujmy sie ze nawet jak by byl sredn,i to i tak ludzi by sie nim zachwycali (tak jak fani WoW''a jego grafika :-P) a S.T.A.L.K.E.R wychodzi ''z czystej '' pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągam od dawna(bo słabo cos idzie) Stalkera beta, czy ktoś grał już w tą betę i czy wie coś na temat kompatybilności z gf 4 440 mmx bo słyszałem, że na niej nie ruszy. Wersja alpha dziabała bez zarzutów, ale boje się
że beta już nie pujdzie :(
???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:27, kNOT napisał:

Po prostu kradniesz i jeszcze się tym chwalisz...

Dotyczy to wszystkich, którzy za piractwo będą karani.


A czy Beta nie jest darmowa?

Zeby nie robic OT, osobiscie uwazam, ze STALKER nie bedzie czyms nadzwyczajnym. Jak juz mowiono wiekszosc patentow zaimplementowano juz w innych gram FPP. A to dlugie oczekiwanie na premiere IMO nie wyjdzie samej grze na dobre. Tym bardziej ze przez ten caly czas nic nie mowia o swoim projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować