Zaloguj się, aby obserwować  
Lampek

S.T.A.L.K.E.R...co z tą grą??

150 postów w tym temacie

A po co się tak ograniczać? Wszystko, co można w sieci znaleźć, niech będzie darmowe. Problem piractwa przestanie dzięki temu istnieć. Zabezpieczenia nie będą potrzebne. Gier po prostu nie będzie...

Darmowe są tylko i wyłacznie udostępnione przez producenta/wydawcę dema/pełne wersje. Wszyskie inne alfa/beta/24-godzinne wersje są nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:27, kNOT napisał:

Po prostu kradniesz i jeszcze się tym chwalisz...

Dotyczy to wszystkich, którzy za piractwo będą karani.


Gdybym wiedział nie ściągał bym tego, a gdzies czytałem, że to legalne, teraz widze, że nie wiem, że niewiedza
nieusprawiedliwia. Na przyszłość będe wiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 22:06, kNOT napisał:

A po co się tak ograniczać? Wszystko, co można w sieci znaleźć, niech będzie darmowe. Problem
piractwa przestanie dzięki temu istnieć. Zabezpieczenia nie będą potrzebne. Gier po prostu
nie będzie...

Darmowe są tylko i wyłacznie udostępnione przez producenta/wydawcę dema/pełne wersje. Wszyskie
inne alfa/beta/24-godzinne wersje są nielegalne.


Sorki za spam, ale czy trzeba było odrazu obniżać status. Ja nie wiedziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:52, =PtaQ napisał:

Jezu tej gry jeszcze nie anulowali?? Heh, STALKER wyjdzie dzień po premierze DN:F, albo odwrotnie
:D

Właśnie to samo chciałem napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:52, =PtaQ napisał:

Jezu tej gry jeszcze nie anulowali?? Heh, STALKER wyjdzie dzień po premierze DN:F, albo odwrotnie
:D


Nie strasz. Mam nadzieje ze epizod z DN:F sie nie powtorzy i stalker wyjdzie w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:59, Eseis napisał:

Nie strasz. Mam nadzieje ze epizod z DN:F sie nie powtorzy i stalker wyjdzie w przyszlym roku.


Wiesz, ja też mam taką nadzieję, bo lepiej, żeby na półce była jedna doskonała gra więcej, niż jakby jej nie było, ale zdaje mi się, że autorzy STALKERA, zauważą słabość swojego silnika w stosunku do np Unreal 3.0 i zdecydują się napisać silnik od nowa, co zajmie z rok, dwa (jak w przypadku DN:F ;)
Jeśli nie, to wydadzą grę brzydką, ale może doskonałą pod każdym innym względem. Może ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 16:13, =PtaQ napisał:

> Nie strasz. Mam nadzieje ze epizod z DN:F sie nie powtorzy i stalker wyjdzie w przyszlym
roku.

Wiesz, ja też mam taką nadzieję, bo lepiej, żeby na półce była jedna doskonała gra więcej,
niż jakby jej nie było, ale zdaje mi się, że autorzy STALKERA, zauważą słabość swojego silnika
w stosunku do np Unreal 3.0 i zdecydują się napisać silnik od nowa, co zajmie z rok, dwa (jak
w przypadku DN:F ;)
Jeśli nie, to wydadzą grę brzydką, ale może doskonałą pod każdym innym względem. Może ;P

Silnik X-Ray jest dobry i grafika wygląda bardzo dobrze nawet na tych filmikach i tak grafa wystarczy bo najważniejsza jest grywalność. Licze na to że w przyszłym roku wyjdzie jednak ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przysżłym roku to chyba jednak wyjdzie, bo w sumie ile może być jeszcze do zrobienia? No, chyba, ze twórcy wciąż ulepszają silnik czy coś tam. Widziałem w tym roku jak prezentuje się ta gra i musze powiedzieć, że robi wrażenie. Może twórcy w końcu sie zdecydują ją wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym robieniem wrażenia :) Grafika się już zestarzała, wszystko co pokazuje widzieliśmy w Half-Life 2 i DooM 3. Co nie znaczy że wygląda źle, wygląda dobrze ale bez żadnych fajerwerków. Zapowiada się ciekawe action-RPG w stylu Deus Ex''a, więc oryginała na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:09, Darkstar181 napisał:

Ta gra jest już ukończona.Ponoć.Jeszcze muszą zrobić filmiki i za 6-8 miesięcy ma wyjść.Ponoć.

ponoć to afrykanie odkryli biegun północny . Słyszałem dokładnie to samo co ty, podobno robią jeszcze jakieś tekstury również O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:10, WorldWar3PL napisał:

> Ta gra jest już ukończona.Ponoć.Jeszcze muszą zrobić filmiki i za 6-8 miesięcy ma wyjść.Ponoć.

ponoć to afrykanie odkryli biegun północny . Słyszałem dokładnie to samo co ty, podobno robią
jeszcze jakieś tekstury również O_o

Jeszcze sobie poczekamy ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wyszedl joz watek o wymaganiach graficznych tej gry :D bo tak gadacie ale czy komp komukolwiek to poniesie .A moze joz podali wymagania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 09:56, Bazar. napisał:

A czy wyszedl joz watek o wymaganiach graficznych tej gry :D bo tak gadacie ale czy komp komukolwiek
to poniesie .A moze joz podali wymagania ???

Podobno mają być dostępne dwie wersje gry: DX8,DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:01, f5k napisał:

Podobno mają być dostępne dwie wersje gry: DX8,DX9.


O tym mówią od bodajże 2 lat, więc tak naprawdę nikt nie wie jakie będą wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:06, Arclight napisał:

> Podobno mają być dostępne dwie wersje gry: DX8,DX9.

O tym mówią od bodajże 2 lat, więc tak naprawdę nikt nie wie jakie będą wymagania.

No niby tak ale popatrz na wymagania CoD 2, analogiczne rozwiązanie, w menu wybierasz czy DX 7 czy DX 9 i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować