Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of The Fallen - Tomasz Gop opowiada o pracy nad grą [wideo]

27 postów w tym temacie

Dobrze się pana Tomasza słucha. W przeciwieństwie do takiego A. Chmielarza pan Gop ma naprawdę sporo osiągnięć za pasem a jednocześnie nie zachowuje się jak pępek świata. Przyznał się do błędu jakim było lekkie przekoloryzowanie Wiedźmina 2, docenia i często wspomina resztę ekipy a jednocześnie cały czas w nienachalny sposób zachęca do kupna nowej gry CI i...

...i w moim przypadku mu się udało. Kolekcjonerka już zamówiona i doczekać się nie mogę jak dorwę ją w swoje ręce:) Oby tak dalej panie Tomaszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc uwielbiam Tomasza Gop''a. Nr. jeden jeżeli chodzi o postać z Polskiego game devu i bardzo lubiany przez zagraniczne media. Jak widać opowiada o tym z pasją, dużą wiedzą. Aż przyjemnie każdej rozmowy z nim się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet ma "gadane", jest idealną osobą na frontmana tego typu projektów. Nie pierdzieli marketingowego bełkotu, tylko przedstawia konkretne informacje i robi to w taki sposób, że słuchacz nie zasypia do dwóch minutach.

Dla mnie osobiście Lords of the Fallen obok Wiedźmina 3 to tytuł, na który czekam z niecierpliwością. Nie dlatego, że to produkt w dużej części polski tylko dlatego, że lubię tego typu produkcje z taką rozgrywką i klimatem. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i za 4 dni zacznę młóckę ;) Swoją drogą dla tej gry kupiłem niedawno pad od Xbox One wymieniając wysłużonego DualShocka 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mi sie zdarzylo kupic (bo pre-order juz oplacony) gre od CI nie czekajac na recenzje i zarazem jedyny ktorego ogladajac trailery i czytajac zapowiedzi nie czuje ze bedzie syfem.
Mam nadzieje ze nie tylko Gop sie postaral podczas tej produkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, mówi po polsku. :D Wywiad fajny, Gop opowiada z pasją i dlatego słucha się go przyjemnie. Szkoda, że nie promuje W3 tylko jakiś Mamais, czy jak mu tam, który wygląda tak jakby miał wszystko w żopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gop wspomina między innymi o tym, że nauczył się przedstawiać grę taką jaka jest, bez marketingowego kreowania produktu który nie istnieje... Skoro - jak twierdzi - posiadł tę umiejętność dopiero teraz, wcześniej (czytaj: przy produkcji poprzednich gier) takowej nie posiadał. Czyżby aluzja do Wiedźmina 2? ;D. Całkiem możliwe, zważywszy, że gra faktycznie gdzieś tak w 30% istniała tylko w wizji twórców i nie miała - jak się okazało po premierze - odzwierciedlenia w rzeczywistości...

Tak poza tym to bardzo fajny wywiad. Gopa zawsze miło się słucha przez ten jego entuzjazm i autentyczną pasję (widać że szczerze lubi to co roni). Nie karmi nas PRowskim bełkotem tylko opowiada o tym, co faktycznie może być ciekawe z punktu widzenia graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz zawsze fajnie opowiadał, ma naturalny talent do swobodnego opowiadania z pasją o swojej pracy i właśnie dlatego w każdej pracy to on jest człowiekiem od opowiadania. Natomiast o tym, czy jego wypowiedzi o grze są, czy nie są jedynie "pr-owskim przekazem medialnym" będzie można przekonać się po skonfrontowaniu zapowiedzi z rzeczywistością, a więc dopiero po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi jak Tomasz Gop powinno być więcej, właśnie ludzi którzy mówią o grze, w której w projekcie tworzenia brali udział z takim zaangażowaniem i fascynacją. Wywiad bardzo ciekawy mówiący tak na prawdę o tym jak ciężko było podzielić pracę nad tak dużym projektem na dwa niezależne studia. Na grę czekam i już się nie mogę doczekać to niby tylko kilka dnia do jej premiery ale i tak mogło by to być już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na konsolach już jest ~5GB day one patch :D
Cholera, no to ich pochwaliłem za wcześnie. Pewnie na Pc będzie to samo... Dla mnie oznacza to, że zagram dopiero następnego dnia po zakupie gry. Mam dziadowy limitowany 20GB internet i mogę dopiero ściągać bez limitu od północy. Wiem, średniowiecze, ale nie mam innej opcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam słuchać jak Gop opowiada o swoim projekcie. W każdym słowie widać, że kocha to co robi. Tym bardziej jak jest się docenianym za to co się robi. Duże brawa za efekt końcowy w postaci Lords of the Fallen. Na szczęście to już, tuż tuż;) Ehh wlecze się ten czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 20:33, Shinigami napisał:

Niestety. Niektórym się widocznie to podoba ;)


No nie. To po to kupuję oryginał za 200 zł, by wrzucić płytę i grać po-ewentualnie- kilkunastu minutach pobierania. A tu czekać godzinami, by móc zagrać w grę z płyty? Eh, trzeba już zapamiętać na zawsze, że gdzie Gop, tam obligatoryjny download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niestety. Niektórym się widocznie to podoba ;)
>
> No nie. To po to kupuję oryginał za 200 zł, by wrzucić płytę i grać po-ewentualnie- kilkunastu
> minutach pobierania. A tu czekać godzinami, by móc zagrać w grę z płyty? Eh, trzeba już
> zapamiętać na zawsze, że gdzie Gop, tam obligatoryjny download.

Czasy się zmieniły, a metody te same. Przy okazji Wiedźmina 2 było 50MB i zdławione serwery, dziś będzie 5GB, ale jako, że to serwery steam to nie powinno być problemu ze ściągnięciem. Przynajmniej dla tych co nie mają faszystowskiego limitu na internet...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego patcha jeszcze przed premierą to ja bym się cieszył z faktu że w grze wyłapywane są niedociągnięcia i są one eliminowane jak najszybciej. 5GB no cóż mogło być gorzej wersja Wolfenstein na PC miała patcha 10GB jeśli dobrze pamiętam. Według mnie jeśli i tak ktoś czeka na tą grę to te kilka godzin go nie zbawi, a lepiej przecierpieć te kilka GB niż wkurzać się że np. nasz bohater ląduje w teksturach. Miejmy tylko nadzieję że serwer i łącze dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować