Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - intro już dostępne!

83 postów w tym temacie

Trochę taki bez szału. Pierwszy trailer do Wiedźmina 3 był naprawdę genialny - tempo, muzyka, masa rzeczy pokazana, a tutaj? Szkoda, że Bagiński nie powrócił do koncepji trailera z krótką opowieścią, np. z polowaniem na wywernę czy gryfa. Tak jak to było przy okazji pierwszej części.

Tak w ogóle to jedna wielka d**a, za przeproszeniem, pokazywanie tego intra tyle czasu przed premierą. Słaby trick marketingowy, szczególnie gdy jak widać efekt piorunujący nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 20:48, Damianuss1 napisał:

Bez szału? Ludzie co z wami? To wygląda genialnie!

bo jest zwyczajnie kiczowate i o niczym, do tego połowę widzieliśmy już z pół roku temu przy okazji innych trailerów. W W1 mieliśmy streszczenie "czym jest wiedźmin" jakby ktoś nie znał książek, w W2 mieliśmy wprowadzenie do fabuły (też trochę głupie, ale wyszło po premierze więc wiadomo było o co w nim chodzi), a tutaj mamy "transformers-style" miszmasz wszystkiego o niczym, byle było dużo, biegania, wrzasków i uciętych głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Nie podobał mi się.
Chyba poprzednie intra zawiesiły poprzeczke zbyt wysoko.

Popelina to to nie jest ale drugi raz juz mi sie nie chce ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie trochę irytuje w cedepowskiej "sadze o Wiedźminie": romanse. W jedynce mogliśmy sobie wybierać między Shani a Triss ale bez względu na wybór w dwójce lądowaliśmy w łóżku czarodziejki. Ba, nawet w Playboyu była. A teraz z intra wynika, że osią fabuły ma być uganianie się za jeszcze inną panną. Normalnie "W jak Wiedźmin".

Pisząc te słowa wprost nie mogę się doczekać, aż wreszcie, jako Geralt, kopnę Yennefer w jej pachnący bzem i agrestem tyłek. Przez sporą część sagi i większość opowiadań o tym marzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, jednak ten komu ten "kryształ" wyglądał na dziób jakiejś wrony miał rację. :) Intro całkiem przyjemne, oglądałem kilka razy. ;) Choć zagraniczni widzowie mogą mieć teraz pewne wątpliwości kogo właściwie szukamy. Wszystkie gameplaye sprowadzały się do szukania popielatowłosej Ciri, a terazs mamy czarnowłasa Yennefer. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem "czegoś" mu brakuje, nie ma tego "Łaaał..." jak przy innych materiałach
> promocyjnych. Jest dobry, bardzo solidny, owszem, ale... Kurczę, przecież to Wiedźmin
> Trzeci! Rzyć powinna odpadać już w piątej sekundzie intra!
Dobrze, że nie kuśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wykonanie ładne, ale pewnej części ciała nie urywa. :P Świecący pentagram, scena z płonącymi strzałami, zaklęcie i kryształ w kształcie dziobu wrony to najmocniejsze elementy IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro jest ok, zgadzam się z innymi, że najlepszy był dla pierwszej części gry. Osobiście to nie mogę przeboleć faktu, że z Geralta zrobili takiego starego.... dziadka. Geralt miał białe (sic!) włosy, już w drugiej części mi to nie pasowało a widzę, że w trzeciej będą już całkiem szare, czemu? I że wiedźmin wygląda jeszcze starzej niż w drugiej części, to też jest okropne, bo wiemy z książek, że wiedźmini nie starzeli się tak szybko... Przy pierwszej części Redzi przynajmniej starali się być zgodni z powieścią Sapkowskiego. W drugiej chcieli mu nadać bardziej zmęczony wygląd (co było dobrym posunięciem jak dla mnie) ale to nie tłumaczy włosów, które były jego znakiem rozpoznawczym, unikatowym zresztą (jedyny białowłosy wiedźmin w całej sadze) Biały wilk, ile razy to określenie pada w książce? Może teraz będzie miał ksywkę "szary wilk"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde - myślałem że po zobaczeniu intra będę się rozpisywał na jego temat*: co mi się podobało, co nie... ale jakoś brak mi słów. Nie dlatego, że intro jest rewelacyjne - jest po prostu dobre. Przedstawiono bitwę - moim zdaniem zrobiono to prawidłowo - jest w sumie wszystko, co można by znaleźć w poradniku "Jak zrobić intro : bitwa". Jednak braknie tu trochę hmm... ''tego czegoś'', co wylewało się z ekranu, gdy Geralt zabijał potwory.
Za dużo jatki, za mało napięcia i klimatu. Ujmę to tak - Bagiński zrobił dobrze coś, w czym chyba nie jest (jeszcze) dobry (scena batalistyczna) - gdyby próbował zrobić dobrze coś, w czym jest dobry (stopniowanie napięcia, schemat poprzednich intr) - zrobiłby rewelacyjne intro.

*Jednak się rozpisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować