Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun TV Assassin`s Creed Unity

26 postów w tym temacie

Zwiastunik kapitalnie zrobiony.

Co do gry - jak wiemy internet reprezentowany przez największych napinaczy już osądził i wydał werdykt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ujawniając minimalne wymagania sprzętowe zniechęcili do zakupu około 50% zainteresowanych
> :)
U mnie sprawy mają się zupełnie odwrotnie, bo mnie wręcz ZACHĘCILI i dzięki temu zdecydowałem się i odwaliłem 16stogodzinną dodatkową fuchę. Jutro kurier ma być z R9 290X...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ujawniając minimalne wymagania sprzętowe zniechęcili do zakupu około 50% zainteresowanych
> :)

Yyy... Większość ludzi którzy kupują gry używa konsol... Więc o jakich 50% mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spot nie najgorszy. Ubisoft karmi nas cały czas prezentacjami, filmikami itp itd. Oby gra rzeczywiście okazała się taka awsome. Toż to przez wielu oczekiwana Francja! :) choć wymagania [te minimalne] wydają się z deka absurdalne to i tak wszystko wyjdzie w praniu. Mnie to się wydaje, że karty pokroju GTX 560 dały by radę, ale to tylko moja własna rozkmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie to się wydaje, że karty pokroju GTX 560 dały by radę, ale to tylko moja własna rozkmina.
Zgadzam się, zazwyczaj te wymagania są wyssane z palca.
> No rzeczywiście, wygląda kapitalnie, ale ciekawe jak będzie gra wyglądać jak wyjdzie.
> Pamiętacie Watch Dogs? ;)
Pamiętamy C: Może jednak tym razem Ubisoft pokaże coś lepszego? Ogromnie jaram się nowymi systemami, które mają być zaimplementowane w tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 12:20, Braveheart napisał:

Spot nie najgorszy. Ubisoft karmi nas cały czas prezentacjami, filmikami itp itd. Oby
gra rzeczywiście okazała się taka awsome. Toż to przez wielu oczekiwana Francja! :) choć
wymagania [te minimalne] wydają się z deka absurdalne to i tak wszystko wyjdzie w praniu.
Mnie to się wydaje, że karty pokroju GTX 560 dały by radę, ale to tylko moja własna rozkmina.

Nie dadzą rady bo tak duże miasto z szczegółowymi teksturami i modelami nie zmieści w 1GB VRAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Ubi robi tylko takie AC jak Unity, Revelations czy jeszcze wcześniej AC II. Te części ukazują całą genialność Ubi w robieniu tej serii. Wolę rzadziej grywać w nową wersje AC niż w mało wnoszące części, bez których można by się obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 13:52, ZubenPL napisał:

Nie dadzą rady bo tak duże miasto z szczegółowymi teksturami i modelami nie zmieści w
1GB VRAMu.

Hmmm... to żeby pograć trzeba będzie wymienić kartę..... grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Yyy... Większość ludzi którzy kupują gry używa konsol... Więc o jakich 50% mówisz?
>
>
> Tak, zwłaszcza w Polsce ;)
>
Ogólnie jest przepaść miedzy sprzedażą gier na konsole a PC, co pokazuje dobitnie jakim marginesem jest dzisiaj rynek gier pecetowych. W Polsce coraz więcej osób przesiada się na konsole, ale fakt, u nas większość wciąż używa pecetów do grania co niestety nie jest jednoznaczne z tym, że wszystkie te osoby kupują gry.... Największe rynki gamingowe, czyli Ameryka Północna z USA na czele, UK, ogólnie zachód Europy to w zasadzie tylko konsole, wiec w sumie też nie wiem o czym ktoś wyżej wspominał mówiąc, że zniechęcili 50 % zainteresowanych, chyba, że mowa o 50 % wśród graczy tylko pecetowych ale to będzie więcej, bo większość graczy pecetowych sądząc po statystykach nie ma takiego sprzętu do grania jakie są podane w wymaganiach, zwłaszcza zalecanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem ci ja na PGA, można było pograć w demo owego Assassyna na Xboksie. Wiem, że to jeszcze pewnie jakaś beta ale gra chodziła fatalnie, na oko w porywach 15 fpsów :/ jedynie w pomieszczeniach chodziło to płynnie. A co jakości grafiki to też bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bylem ci ja na PGA, można było pograć w demo owego Assassyna na Xboksie. Wiem, że to
> jeszcze pewnie jakaś beta ale gra chodziła fatalnie, na oko w porywach 15 fpsów :/

15fps? Czyli te wymagania są prawdziwe i będzie trzeba łączyć dwie konsole mostkiem Sli żeby pograć płynnie? :D skoro na piecu trzeba mieć 290x wartą więcej niż cały current gen to nie mam pytań co do tego co tutaj się wyprawia? Z tym mostkiem to jest żart oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować