Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun TV Assassin`s Creed Unity

26 postów w tym temacie

W Polsce coraz więcej osób przesiada się

Dnia 25.10.2014 o 23:00, Qbon11 napisał:

na konsole, ale fakt, u nas większość wciąż używa pecetów do grania co niestety nie
jest jednoznaczne z tym, że wszystkie te osoby kupują gry....


Większość PC towych graczy w naszym kraju nie kupuje gier, ale nie tylko dlatego, że je piraci: większość gra po prostu w gry typu " World of Tanks " ( chyba ok. 12 milionów grających w Polsce według jakiś badań, mam nadfzieję, że nic nie pomyliłem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ujawniając minimalne wymagania sprzętowe zniechęcili do zakupu około 50% zainteresowanych
>
> > :)
> U mnie sprawy mają się zupełnie odwrotnie, bo mnie wręcz ZACHĘCILI i dzięki temu zdecydowałem
> się i odwaliłem 16stogodzinną dodatkową fuchę. Jutro kurier ma być z R9 290X...

Ja zmieniłem ostanio grafe na gtx 980 uwielbiam serie AC sam cwicze parkour czekałem bardzo długo na tą gre ale nie dam się oszukać miała być wspaniała optymalizacja anulowałem preordera Notre dame edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2014 o 13:24, Kendzi80 napisał:



Ja zmieniłem ostanio grafe na gtx 980 uwielbiam serie AC sam cwicze parkour czekałem
bardzo długo na tą gre ale nie dam się oszukać miała być wspaniała optymalizacja anulowałem
preordera Notre dame edition


Kolejny geniusz ;) to po co zmieniałeś grafikę? Skąd w ogole wiesz, jaka będzie optymalizacja?
Lepszy jest już tylko ten, który nie kupi " Lords of the Fallen " bo trzeba będzie pobrać patch ważący 5GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 10:00, MisioKGB napisał:

15fps?


No gra chodziła fatalnie, nie wiem czy to było 15 czy 20 fpsów ale gra szarpała niemiłosiernie. Pewnie na premierę trochę wytną i będzie chodzić dobrze. Nie ma co siać paniki, zaczekać do premiery i się zobaczy co znowu Ubi wykombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Yyy... Większość ludzi którzy kupują gry używa konsol... Więc o jakich 50%
> mówisz?
> >
> >
> > Tak, zwłaszcza w Polsce ;)
> >
> Ogólnie jest przepaść miedzy sprzedażą gier na konsole a PC, co pokazuje dobitnie jakim
> marginesem jest dzisiaj rynek gier pecetowych. W Polsce coraz więcej osób przesiada się
> na konsole, ale fakt, u nas większość wciąż używa pecetów do grania co niestety nie
> jest jednoznaczne z tym, że wszystkie te osoby kupują gry.... Największe rynki gamingowe,
> czyli Ameryka Północna z USA na czele, UK, ogólnie zachód Europy to w zasadzie tylko
> konsole, wiec w sumie też nie wiem o czym ktoś wyżej wspominał mówiąc, że zniechęcili
> 50 % zainteresowanych, chyba, że mowa o 50 % wśród graczy tylko pecetowych ale to będzie
> więcej, bo większość graczy pecetowych sądząc po statystykach nie ma takiego sprzętu
> do grania jakie są podane w wymaganiach, zwłaszcza zalecanych.

Doprawdy?
To po co komu takie serie jak Total war, Wargame i cała masa gier, które wychodzą tylko na PC? Przecież jakoś muszą na siebie zarobić.
A taki StarCitizen? Z góry wiadomo, że co najwyżej PS6 doczeka się tej gry, jeśli w ogóle kiedyś jakakolwiek konsola się jej doczeka. Ile oni już zebrali? 40 milionów?
Co Steamem, który zarabia miliony a praktycznie samym PC żyje?

Prawda jest taka, że jak ktoś ma konsole to może mieć też PC, szczególnie w USA ( tzn. ich tam stać. ).
Także konsole są pewnym zyskiem dla wydawców ( oczywiście pomijam jakieś ewenementy pokroju Aliens: colonial marines ). Na pewno nie są całym rynkiem, stawiają mocne ograniczenia, ale gracze konsolowi zwykle nie mają możliwości "przetestowania" ( If you know what i mean ) gry przed kupnem, do tego mająmniejsze wymagania względem gry. Z resztą jeśli rynek konsolowy rozrośnie się i faktycznie wygra potyczkę z PC to piractwo nie będzie w nim już marginesem.

( Zauważ, że opieram się na faktach, nie krzykach "PC RULEZ" - Fanboyostwem gardzę zawsze. Granie na konsoli też nie jest całkiem złe - Któż czasami nie wkurzał się na durny proces instalacyjny? Albo obawiał się czy gra pójdzie na jego sprzęcie? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się znakomicie i mam nadzieję, że będzie tak samo grywalna jak poprzednie cześci, chociaż ostatnia była trochę słaba, no ale to Assasin więc skończyłem całą :D jak szukacie spolszczenia do jakiejś gry to tutaj znajdziecie [M-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować