Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lords of the Fallen: świat gry i przedstawienie głównego bohatera

13 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2014 o 22:53, Hulk131 napisał:

To wszystko nie ważne. Nie kupię z uwagi na 5GB DAY1 patcha nawet na konsoli, dziękuję.

Wymierzyłeś tak silny cios w CIGames, że nie wiem, jak oni się po tym podniosą. Te 100zł zapewne zaważy o ich utrzymaniu się na rynku i da pozytywnego kopa w pośladki hejterów mówiąc im, że jednak można, jak się bardzo chce !
Eh.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 22:53, Hulk131 napisał:

To wszystko nie ważne. Nie kupię z uwagi na 5GB DAY1 patcha nawet na konsoli, dziękuję.


Poważnie z takiego powodu nie kupisz gry?:D A co powiesz na 10GB patch do nowego Wolfensteina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny opis gry- czekam na kolejne części:)
@hulk131
Jakbyś nie wiedział, to takie patche są na porządku dziennym w nowych grach i nie jest to nic złego. Producent przed premierą udostępnia grę recenzentom i vlogerom, oni rozkładają materiał na części pierwsze i przesyłają swoje sugestie, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej dopracowana. Wolę ściągnąć te parę GB i mieć lepszy produkt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 22:53, Hulk131 napisał:

To wszystko nie ważne. Nie kupię z uwagi na 5GB DAY1 patcha nawet na konsoli, dziękuję.


Każda gra ma określiny moment w którym musi być oddana do tłoczni, aby mogła się ona ukazać w dniu premiery na sklepowych półkach ( miesiąc przed premierą? ). Twórcy mogą powiedzieć, że zrobili co do nich mależy i koniec, albo pracować dalej i wprowadzać poprawki do gry, tak aby w dniu premiery gracz dostał lepszy produkt.
Wolę pobrać te 5GB w dniu premiery, niz czekać x dni / tygodni na patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy artykuł na temat tej dobrze zapowiadającej się gry od CI Games i Deck 13 - Lords of the Fallen. Liczę na to że gra będzie na najwyższym poziomie, a jeśli Gop tak mówi to chyba jednak tak będzie. Na pewno po samej grze można się sporo spodziewać po przedstawionych materiałach i pierwszej recenzji która ukazała się w CD-Action. Myslę że sama fabuła tej gry brzmi bardzo ciekawie, a lokacje z tego co czytam nie będą należały do przytulnych domków z kominkiem:) Ale to i dobrze bo będzie się nam lepiej wczuć w klimat gry. Aby do wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" które równają z ziemią kolejne ludzie osady." - chyba ludzkie, "Wystarczy tylko wystarczająco porozmawiać i poznać, co ich trapi." - Wystarczy wystarczająco hehe, dziwnie to brzmi :P.

Powiem szczerze, ze do czasu przeczytania tego tekstu nie miałem pojęcia o co chodzi w Lords of the Fallen. Bardzo mnie ciekawi jak wypadnie ta produkcja w oczach recenzentów. Na przełomie tego i kolejnego miesiąca spadnie dosłownie zalew nowych gier, wybierać trzeba roztropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiem szczerze, ze do czasu przeczytania tego tekstu nie miałem pojęcia o co chodzi
> w Lords of the Fallen. Bardzo mnie ciekawi jak wypadnie ta produkcja w oczach recenzentów.
> Na przełomie tego i kolejnego miesiąca spadnie dosłownie zalew nowych gier, wybierać
> trzeba roztropnie.
U nas tez bedzie recka wiec zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, miarą gry jest wielkość patcha. Nie wiedziałam. Mnie do siebie przekonali już dawno, więc moją kasę też mają. I nie sądzę, żebym żałowała swojej decyzji. W takim świecie, nic dziwnego że sięgnęli po pomoc kogoś takiego jak Harkyn. Nikt inny by się do takiej roboty nie nadawał;) Zakazana i surowa gęba, postura tura, to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, 5GB patch to pikuś. Raz pobrany starczy na długo:) A tak poważnie to opis bardzo rozbudowany i nie wiem czy nie za dużo zdradza z tego co można już w grze zobaczyć. Może znajdzie się ktoś, kto już t grę katuje i wie jak to z tym porównać?:) Dobrze, że jest pozostawiona dowolność w zwiedzaniu świata, gdyż mamy grę nie do końca liniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować