Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lords of the Fallen - wyjaśnienie mechaniki rozgrywki

13 postów w tym temacie

Czytam te artykuły o Lordsach i coraz bardziej nakręcam się na tę grę:D
Mechanika rozgrywki wydaje się bardzo rozbudowana i pewnie poznanie jej w całości zajmie więcej, niż jedno przejście gry - super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grą zacząłem się niesamowicie jarać gdzieś z tydz temu. Co prawda w listopadzie też wychodzi cod, ale tego sobie jednak nie mogę odpuścić.No cóż.Trzeba będzie dwie gry kupić w listopadzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dlaczego gra nie jest klonem pewnego aRPG-a stworzonego przez japońskie studio From Software."

Choćby dlatego, że została pozbawiona całej sieciowej otoczki, która w dużej mierze wpłynęła na sukces gry From. Bez multi, PvP to kolejna singlowa gra która po jednokrotnym przejściu, pójdzie prawdopodobnie w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący artykuł na temat tej dobrze zapowiadającej się gry. Wiadomo informacje w nim zawarte są i będą bardzo przydatne dla osób którzy zamierzają kupić tą grę i w nią zagrać, jednak pewnie jest to artykuł dla niecierpliwych - czyli dla mnie. Podejrzewam jednak że większość z tych informacji będzie nam dostępna na samym początku gry, właśnie dlatego żebyśmy mogli sobie przemyśleć np. jaką klasą i z jakimi umiejętbościami magicznymi chcemy grać. Myślę że im mniej będziemy grę zapisywali tym bardziej będzie ona interesująca i dłuższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać tej produkcji. Mam na nia hype''a już od tygodnia i tylko odliczam dni :D Dlatego mam nadzieję, że wyślecie paczkę jutro aby doszła we wtorek, bo jeśli wyslecie ja dopiero 28 to sorki, ale anuluje zamówienie :/. Pójde wówczas do sklepu i kupię od ręki i nie będę musiał czekać dzień dłużej, nawet jeśli dodajecie DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tych punktów zapisu (może sam TomGop się wypowie ;d). Żeby nie stracić mnożnika, nie można w ogóle z nich korzystać? Czy też mogę go użyć (zrobić sobie checkpoint, odnowić miksturki), byle tylko nie "bankować" doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydatny artykuł. Nie byłam pewna czy dobrze wcześniej usłyszałam, ale teraz dostałam potwierdzenie, że będzie samouczek:) Bardzo mnie to cieszy. Przynajmniej na spokojnie będę mogła zaznajomić się z całą mechaniką. Dobrze, że nie kombinowali z kreatorem postaci za bardzo. W końcu Harkyn ma być Harkynem, być drabem z zakazaną gęba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, taka rozpiska jest bardzo przydatna. Filmik filmikiem, ale poczytanie o tym jeszcze w tak pigułkowej formie bardzo się przyda. Trzy klasy postaci, upgrade magi, która jak widać będzie całkiem dobrze służyła w wędrówce przez ten mroczny i klimatyczny świat. Nic tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować