Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V jednak w 1080p na PS4

30 postów w tym temacie

Koty i tak będą największą atrakcją :D

Dzandzialf Jeszcze tylko listopad bieżącego roku i styczeń 2015 będą pisali o GTA V i mam nadzieję że świat zapomni w końcu o tej grze za to na jej miejsce wskoczy Wiedźmin 3 i hype'u ciąg dalszy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 11:25, Nathnin napisał:

Dzandzialf Jeszcze tylko listopad bieżącego roku i styczeń 2015 będą pisali o
GTA V i mam nadzieję że świat zapomni w końcu o tej grze za to na jej miejsce wskoczy
Wiedźmin 3 i hype''u ciąg dalszy xD.


Mi nie chodziło o samo GTAV, tylko o tą żałosną, kreowaną przez marketingowców, "wojnę" na rozdzielczości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli 1080p @30FPS :D dobrze że ja będę sobie grać na PC w 120FPS :)

Przy optymalizacji rodem z GTA IV wątpię żeby nam ruszyło płynnie chociaż w 60FPS. Znowu dowalą jakieś wymagania typu 16GB RAM i 4GB vRAM na karcie graficznej ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli 1080p @30FPS :D dobrze że ja będę sobie grać na PC w 120FPS :)
>
> Przy optymalizacji rodem z GTA IV wątpię żeby nam ruszyło płynnie chociaż w 60FPS. Znowu
> dowalą jakieś wymagania typu 16GB RAM i 4GB vRAM na karcie graficznej ;_;
Dwa procesory I7 3,4 :D i ram grafy na crosfire :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam na GTA V i już się nie mogę doczekać, oczywiście najbardziej wersji na PC więc rozdzielczość na PS tak średnio mnie interesi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 11:31, Dandzialf napisał:

Mi nie chodziło o samo GTAV, tylko o tą żałosną, kreowaną przez marketingowców, "wojnę"
na rozdzielczości. :P

Rozumiem, nie wiedziałem bo jak patrzyłem na forach to ludzi już irytowały każde pierdółkowate informacje o GTA V :D.

Piotrek_K AC Unity w 900p jest :), ale bez spiny prosze :D.

iDMFMi Tja 120 FPS :D, nawet rewelacyjnie zoptymalizowany MP 3 nie wyciągał tyle, no chyba że na SLI Tytanów albo 980 albo R9 295X2 :D choć domyślam się że to sarkazm

MisioKGB Nope według screena który krąży w necie gra ma capa na 2GB V RAMU :), wklejałem go gdzieś w wątku o AC Unity. Po za tym litości chyba ogarnęli już swój silnik i będzie chodziło bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czyli 1080p @30FPS :D dobrze że ja będę sobie grać na PC w 120FPS :)
>
> Przy optymalizacji rodem z GTA IV wątpię żeby nam ruszyło płynnie chociaż w 60FPS. Znowu
> dowalą jakieś wymagania typu 16GB RAM i 4GB vRAM na karcie graficznej ;_;

Akurat GTA4 wtedy nadal chodziło na PC dużo płynniej niż edycje konsolowe które nawet 30fps nie miały :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 13:55, hydzior napisał:

Akurat GTA4 wtedy nadal chodziło na PC dużo płynniej niż edycje konsolowe które nawet
30fps nie miały :].


Tak samo jak GTA V na PS3 i X360, w którym 30fps to można zobaczyć chyba tylko na pustyni i to też tylko momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 13:55, hydzior napisał:

Akurat GTA4 wtedy nadal chodziło na PC dużo płynniej niż edycje konsolowe które nawet
30fps nie miały :].


Ta ciekawe. Na PC na początku GTA4 to trudno nazwać by w ogóle chodziło ;D czasy jarania się slajdami chyba się już skończyły i to nawet na dobrych sprzętach. I nie mów że u Ciebie było inaczej bo tam był spartolona optymalizacja (właściwie jej chyba nie było;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak boli was że nie będzie tych iluś fpsów?? Tylko to dla was ważne? Serio chyba jestem jeszcze w poprzedniej epoce, ale dla mnie wystarczy żeby gra chodziła płynnie bez przeskoków i tyle. A jaranie się kto ile klatek potrafi wyciągnąć jest troche słabe, tymbardziej, że koło 30fps już człowiek uważa to za płynny obraz, a po jakiś 60fps nie dostrzeżecie różnicy, od taki wadliwy jest organizm ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować