Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko w sklepie gram.pl! Zamawiając pecetową wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymasz medalion!

34 postów w tym temacie

Jeżeli ten medalion to jest ten sam brelok, który był w EK części I to podziękuję... przez jego ciężar jest kompletnie bezużyteczny. Zamiast materialnych dodatków wolałabym dłuższą rozgrywkę w postaci dodatkowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 17:37, johnywol napisał:

A co do trudnej dostępności kolekcjonerki również nie powinieneś narzekać. Z definicji
jest to wersja dla kolekcjonerów, a więc musi być limitowana ilość. A to, że w PL wyprzedała
się w ciągu paru godzin świadczy tylko o ogromnym zainteresowaniu tą grą w naszym kraju
i jest spowodowane atrakcyjną ceną. Gdyby kosztowała 500-600 zł zapewne narzekałbyś,
że za drogo i dlatego nikt nie kupuje


Biznes w polskim wydaniu. Czytaj: amatorka. Zamiast zwiększyć nakład ii zrobić $ to cdp zniechęca do siebie klientów. Jeśli nakład kolekcjonerki znika w kilka godzin to znaczy, że w dziale planowania ktoś dał ... wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 20:53, Namaru napisał:

Biznes w polskim wydaniu. Czytaj: amatorka. Zamiast zwiększyć nakład ii zrobić $ to cdp
zniechęca do siebie klientów. Jeśli nakład kolekcjonerki znika w kilka godzin to znaczy,
że w dziale planowania ktoś dał ... wiadomo czego.


I bardzo dobrze, na tym właśnie polega wydanie kolekcjonerskie. Jest dostępne w bardzo ograniczonej ilości i znika w mgnieniu oka. Gdyby każdy mógł się załapać na EK to jaka by to była Edycja Kolekcjonerska? Po prostu zwykła wersja z figurką. Nie załapałeś się? Trudno, trzeba się zadowolić edycją standardową lub wybulić później kasę na aukcjach. Norma. Gdy takie dajmy na to Lamborghini wypuszcza model Sesto Elemento w ilości kilku sztuk to wiadomo, że jest to wersja dla "wybranych", dla reszty jest zwykłe Gallardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > co do tej kolekcjonerki to komedia roku masa frajerow sprzedaje samą rezerwacje
> n allegro
> > i to po nawet 1000zl hahah brawo dla dystrybutora tej gry człowiek mieszka w polsce
>
> > i tej edycj nie dostanie za normalną kase no ale jak jestes w usa to problemu nie
> ma
> > bo edycje ma amazon dramat
> Nie dramatyzuj, widać część kolekcjonerek zarezerwowana dla USA nie sprzedała się bo
> mniej ludzi interesuje ta gra a w PL jako że to Polska gra to hype gigantyczny i w trymiga
> poszły kolekcjonerki :).
>
> Co do medalionu, dorzućcie do EK i będzie spoczi :D.
Nie wiem jak wg Ciebie mieliby dorzucić, skoro EK jest na była na wyłączność na cdp.pl (a może się mylę). Co do tego, że medalion jest identyczny i EK się już nie opłaca to mam na to rozwiązanie. W oknie zamówień jest przycisk "anuluj zamówienie", potem wystarczy tylko wejść na gram i zarezerwować sobie egzemplarz tutaj.

//Dalsza część nie jest związana z tematem
Skoro już piszę (a jestem leniwy i liczę, że ktoś będzie wiedział o co chodzi), to mam dwa pytania. Jak się poprawnie cytuje, ponieważ jak klikam "Odpowiedz" i w oknie "Twój komentarz" pojawia się określona wiadomość ze znakami mniejszości po lewej. Na podglądzie wygląda ten cytat ładnie, w rameczce i w ogóle, ale jak już publikuję to wszystko diabli biorą i pozostają te znaki mniejszości. Drugie pytanie. Czy tylko ja tak mam, że nawet jeżeli jestem zalogowany, to muszę się przynajmniej raz na tydzień wylogować i zalogować (bo nie mogę nic napisać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 22:24, Crad999 napisał:

> > co do tej kolekcjonerki to komedia roku masa frajerow sprzedaje samą rezerwacje


>Jak się poprawnie cytuje,
Jak klikasz "odpowiedz" to to, co jest po znakach mniejszości zmienia się na szaro. Niestety, tylko z poziomu forum. Więc jeśli odpowiadasz na posta komentarzem ze strony głównej, cytat wygląda brzydko. No i pamiętaj, żeby zamieszczać w cytacie tylko tę część, na którą odpowiadasz. Będzie czytelniej. ;)

Dnia 27.10.2014 o 22:24, Crad999 napisał:

Czy tylko ja tak mam, że nawet
jeżeli jestem zalogowany, to muszę się przynajmniej raz na tydzień wylogować i zalogować
(bo nie mogę nic napisać)?

Tu nie pomogę, u mnie wszystko gra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 19:23, Ichibanboshi-kun napisał:

> łańcuch i medalion jak się patrzy. Identyczny do tego z EK W1. Porażka. Wychodzi
na to,
> że kupiłem EK dla cegły w postaci figurki w pudełku ._.

Wow, wow, WOW. Ten jest fajny, ale nie porównuj go do tego wspaniałego breloka z EK W1!
:)

@WoyKam
Mam tak samo.


Widzę nie tylko ja go jeszcze mam gdzieś na wyciągnięcie ręki. Medaliony z jedynki miały numerki, dobrze pamiętam?

>Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 25 lutego 2014 roku w pełnej, polskiej wersji językowej.
Czyli już dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 00:26, liki-liki napisał:

Widzę nie tylko ja go jeszcze mam gdzieś na wyciągnięcie ręki. Medaliony z jedynki miały
numerki, dobrze pamiętam?

Tak, pierwszy tysiąc.


Mam wrażenie, że ludzie narzekający na brelok w ogóle na allegro nie wchodzą :) Ja kupując edycję standardową nawet nie liczyłem na jakiś dodatkowy prezent, a tutaj proszę. Sam medalion zwraca połowę wartości gry, a za rok dwa, całość.
Ja sobie zachowam, ale to tak tylko dodaję jak komuś bardzo on przeszkadza. Zresztą nie rozumiem co to za marudzenie na już i tak hojne wydanie podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale z tej wizualizacji wygląda to jak medalion dodawany do dwójki przerobiony na brelok. Medalion dodawany do edycji kolekcjonerskiej wygląda zupełnie inaczej.

20141028003836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 18:31, czaczi87 napisał:

Wiesz, zawsze możesz zrezygnować z EK i zwolnić miejsce dla reszty ludzi. którzy nie
zdążyli złożyć zamówienia w ciągu pierwszych godzin... Nikt Cię nie będzie osądzał.

Ale że o co chodzi? Po prostu napisałem że większe zainteresowanie Wiedźminem jest w PL sam na grę czekam jak dziecko na Boże Narodzenie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 00:38, heyboy napisał:

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale z tej wizualizacji wygląda to jak medalion dodawany
do dwójki przerobiony na brelok. Medalion dodawany do edycji kolekcjonerskiej wygląda
zupełnie inaczej.


To do W2 był dodawany medalion? Mam EK W2 i tam go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:05, Martimat napisał:

To do W2 był dodawany medalion? Mam EK W2 i tam go nie było.

Był jako rekompensata za uszkodzone głowy Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:43, heyboy napisał:

> To do W2 był dodawany medalion? Mam EK W2 i tam go nie było.
Był jako rekompensata za uszkodzone głowy Geralta.


To powinienem żałować, że moja była w jednym kawałku :0

Koszulki jako rekompensata opóźnienia, i to ... byłby ładny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować