Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA: San Andreas w wersji na Xboksa 360 na nowych screenach

28 postów w tym temacie

Ja Ci wyjaśnię. Ekhm... Przygotowany? Świetnie! No więc....


Microsoft zapłacić za to, żeby to był exclusive. Czasowy czy nie, to się okaże.


Skomplikowane, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 17:42, MisioKGB napisał:

Ok a czemu tylko z 360? Wyjaśnili to jakoś?

Bo na wszystko inne już jest? Na PC jest (tak, i to od dawna, PC to nie tylko Steam), na platformy mobilne jest. PS3 jest zbyt ciężkie do ogarnięcia, na next-geny pewnie jeszcze przyjdzie kolej.

Szkoda tylko, że mimo tego, że gra nie wychodzi na PS3, usunięto oryginalną wersję ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, by MS płacił za ekskluzywność SA i nie wydał tego na XBO. Pomijam tu też fakt opłacalności tej decyzji, bo obecnie można to kupić na praktycznie wszystko a na topie jest obecnie GTAV, które ma umowę z Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zbyt wiele to się nie zmieniło. Odważyłbym się nawet powiedzieć, że nic. A pole widzenia można sobie spokojnie zwiększyć na PC poprzez moda. Ba, nawet można odmienić całą grafikę, no ale Rockstar oczywiście musi mieć jakiś łatwy zysk i wcisnąć graczom ledwie co zmienioną, prawie 10-cio letnią grę, która wcześniej na Xbox''a 360 nie została wydana. A tak z innej beczki, to też nie rozumiem czemu nie zrobili edycji na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 18:01, KorzenTM napisał:

hmmm czy tylko ja nie widzę żadnych większych zmian w stosunku do wersji peceto
wej?

Nie tylko Ty, spójrz mój powyższy post. ;) Też uważam, że w tej kwestii niezbyt się wysilili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Microsoft zapłacić za to, żeby to był exclusive. Czasowy czy nie, to się okaże.
> Skomplikowane, co?;)

Jaki exclusive, przecież to jest od chyba 3 lat na PS3 w podobnej cenie.
(Pomijając rzecz jasna ''natywne'' wersje z 6. generacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie no, zbyt wiele to się nie zmieniło. Odważyłbym się nawet powiedzieć, że nic. [...]

Akurat Rockstar to chyba ostatnia firma, którą można posądzić o "wciskanie" czegoś graczom. Niecałe 15 zł, faktycznie dużo jak na taki tytuł. Kompletnie nie rozumiem toku rozumowania niektórych. Tak samo z wersją na PS3. Żadne ograniczenie przez architekturę. Ot, mały układ pomiędzy R* a microsoftem, nie ma w tym nic złego. Ale ponarzekać trzeba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 11:04, Prince_Miki napisał:

Chodzi mi głównie o to, że ponownie wydając 10-cio letnią powinni zmienić więcej, bo
niewielkie zwiększenie pola widzenia to moim zdaniem zdecydowanie za mało.

A co oczekiwałbyś żeby zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz.

Wcześniej GTA: SA na Xboxy w ogóle było?
Na PC nadal kosztuje ono w okolicach 50 złotych, a tu płaci się 15 i podobno coś jest nawet poprawione. To źle? Fakt, że bez pudełka, ale jeżeli ktoś lubi cyfrówki i Xbox 360 jest jego "przeulubioną" konsolą to pewnie dołączy sobie San Andreas do kolekcji.

Dziwi mnie jakiekolwiek narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować