Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - recenzja

58 postów w tym temacie

Właśnie zakupiłem swój egzemplarz w salonie Empik w wersji na PC. Wchodzę na Steam wpisuje kod wyskakuje komunikat że gra premiery jeszcze nie miała ,click sklep patrze a tam pisze ze będzie odblokowane za 9 godzin . PORAŻKA człowiek chce sobie pograć to musi czekać na konkretną godzinę, rzygać mi się chce taką polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 09:58, vader666 napisał:

PORAŻKA człowiek chce sobie pograć to musi
czekać na konkretną godzinę, rzygać mi się chce taką polityką.


Człowiek chce sobie pograć, ale musi pamiętać, że jeśli korzysta z międzynarodowego systemu, jakim jest Steam, to powinien wiedzieć, że są różne strefy czasowe i gry odblokowują się tak, jak nakazuje większy rynek (w tym przypadku USA).
I tak CI poszło nam na rękę, bo normalnie powinniśmy czekać do 30 października.

A co do samej gry, to fajnie, że wyszedł dobry tytuł. Oglądając prezentacje miałem przeczucie, że może wyjść z tego coś interesującego. Wracając z pracy odbiorę swój pre-order, ale z graniem poczekam do momentu aż ukończę Alien: Isolation :)

Tymczasem gratulacje dla CI za udany tytuł. (w końcu ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na takie minusy 8,5 to trochę nisko ;P ale oczywiście gratuluje CI ale jakoś nie miałem wątpliwości że to będzie hit ;) ludzie się zagrywają na streamach jak w DS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zobaczcie na jakim sprzęcie w to grali:

http://gamegpu.ru/images/remote/http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Lords_Of_The_Fallen-test-LordsOfTheFallen_1920.jpg

mam nadzieję, że mój sprzęt wystarczy.

Edit; niestety, link nie wchodzi, więc opiszę sprzęt testowy:

Lords of the Fallen VHQ 1920X1080

Intel Core I7-5960X 4,6 GHz Asus X99-DELUXE 32 GB RAM DDR4 2666 MHz Ocz Vertex 3 SDD 120GB

najlepiej spisuje się GTX 980 SLI - 121 kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier juz jeździ po mieście z moja paczką. Zapewne dostane ją w okolicach 14-16 (ta firma zazwyczaj tak do mnie wpada :P) Ale to, że trzeba czekac do 18.... żal. Choć rozumiem dlaczego i skąd się to wzieło to jednak - żal :).

Co do samej recenzji to w zasadzie nie ma w niej nic ciekawego, wszystko to co napisaliście możnabyło zobaczyć na gamepleyach czy też streamach twórców tak więc trochę się zawiodłem na renecji. W ogóle nie omówiliście chociażby craftingu. A minus za patch w dniu premiery jest śmieszny. Co w tym złego, że twórcy co ostatniej godziny walczyli nad usunięciem wszystkich mozliwych bugów jakie znaleźli? powinniśmy się raczej cieszyć, że naprawiają produkt zamiast wypuścić go zabugowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A minus za patch w dniu premiery
> jest śmieszny. Co w tym złego, że twórcy co ostatniej godziny walczyli nad usunięciem
> wszystkich mozliwych bugów jakie znaleźli? powinniśmy się raczej cieszyć, że naprawiają
> produkt zamiast wypuścić go zabugowanego.

Nie jest śmieszny. Jak gra ma błędy to się jej nie wypuszcza. 5GB patch to bardzo dużo, nie każdy ma 10 Mb przesyłu. Teraz można graczom wcisnąć wszystko, a oni to będą jeszcze bronić. Później płacz, bo źli wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2014 o 11:37, Sinirio napisał:


Nie jest śmieszny. Jak gra ma błędy to się jej nie wypuszcza. 5GB patch to bardzo dużo,
nie każdy ma 10 Mb przesyłu. Teraz można graczom wcisnąć wszystko, a oni to będą jeszcze
bronić. Później płacz, bo źli wydawcy.


Jak już gdzieś pisałem, każda gra ma określony z góry moment, w którym musi trafić do tłoczni aby zdążyć na premierę. To chyba dobrze, że twórcy wykorzystują ten czas na poprawki, które udostępnią w dniu premiery, zamiast x dni po niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2014 o 11:37, Sinirio napisał:

Nie jest śmieszny. Jak gra ma błędy to się jej nie wypuszcza. 5GB patch to bardzo dużo,
nie każdy ma 10 Mb przesyłu. Teraz można graczom wcisnąć wszystko, a oni to będą jeszcze
bronić. Później płacz, bo źli wydawcy.


Gre z tego co wiem normalnie działa i można ją ukończyć bez patcha (bo już zostało ukończone przed premierą). Do tego nie rozumiesz że gry teraz są bardziej skomplikowane w tworzeniu, oczywiście to nie usprawiedliwia niczego ale lepiej chyba że jednak robią jakieś poprawki. Biorąc pod uwagę jak niektórzy wydawcy to olewają to jednak powinno się to docenić, nie trzeba od razu im dziękować.

Do tego przyzwyczajaj się, dystrybucja pudełkowa wiecznie trwać nie będzie :(

PS. Chciałbym zaznaczyć że ten patch wprowadza też jakieś zmiany które zostały zaproponowane przez graczy.
PS.2. Gra trafia do tłoczni około miesiąc przed premierą. Mogli by sobie już jechać na wakację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma oczy, ten przynajmniej powierzchownie widział, że gra jest co najmniej dobra ;) Ale mam podstawowe pytanie - jak długa ta gra jest, ile zajmuje jej przejście, jeżeli gra człowiek, który nie leci "na pałę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:26, Dragoon84 napisał:

Kto ma oczy, ten przynajmniej powierzchownie widział, że gra jest co najmniej dobra ;)
Ale mam podstawowe pytanie - jak długa ta gra jest, ile zajmuje jej przejście, jeżeli
gra człowiek, który nie leci "na pałę"?


A może zamiast zadawać pytania przeczytałbyś choć recenzję, pod którą komentujesz? Bo to już jest cholerny szczyt lenistwa.
Masz tam jak wół napisane: "W każdym razie mnie dojście do napisów końcowych zajęło 27 godzin. Przeszedłem całą fabułę, wykonałem parę nieskomplikowanych zadań pobocznych i zwiedziłem kilka opcjonalnych lokacji."
Serio, wystarczy przeskanować artykuł wzrokiem, nie trzeba czytać wszystkiego i rozkminiać każdego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować