Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - recenzja

58 postów w tym temacie

Nie przeczytałem recenzji, bo ... nie przeczytałem i nic ci do tego - lenistwem może byc obijanie się w pracy, niechodzenie po zakupy, czy wstawanie po godzinie 15 - a na pewno nie zalicza się do tego nieprzeczytanie recenzji. A może to mój obowiązek?
Przewinąłem do oceny - przeczytałem wady i zalety, nie mam czasu na rozkmine wszystkiego, na dole oczekiwałem sygnaturki z czasem przejścia, bo faktycznie nie zawsze się ona pojawia i nie wiem, jakie są warunki, by czas przejścia gry został wpisany. Nie sadzę, że jednym z owych warunków musi być brak tej informacji w recenzji właściwej, bo jako podsumowanie - mimo wszystko - sądze, że powinno to być na dole jeszcze raz wyszczególnione.
Skończyłem temat i żaden twój hejt mnie już nie zmusi do jego kontynuowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, 50 MB do Wiedźmina 2 i jakie to CD Project złe, tak się nie robi, więcej nie kupię. A tu widzę w komentarzach mowę o 5 GB i nic się nie stało, dobrze, że łatają w dniu premiery. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie kurna pograłem. Jak nie patch 5GB to ograniczenia czasowe... Dobra nie ma co narzekać, muszę robić tłumaczenia. Chciałem się poopierdzielać i grać zamiast pracować, ale jak widzę Lords of the Fallen jest strażnikiem mojej moralności i do pracy mnie zmusi ;)

Swoją drogą przejrzałem ten rosyjski test wydajności i mam nadzieję, że mój podkręcony do 1150/1500 R9 290 będzie miał taką samą wydajność jak niepodkręcony R9 290X i płynność nie zejdzie mi poniżej 60 fps. Następna gra, która przy rozdzielczości 1080p na styk wykorzystuje te 4GB VRAM. Jaja jak berety, przy zakupie karty myślałem, że tyle pamięci to będzie mocny overkill, a tu się okazuje, że za niedaleką przyszłość 6-8GB VRAM będzie optimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 27 godzin powinno być na końcu recenzji, to fakt. Już nie mogę się doczekać aż w to pogram, a jeszcze tyle gier do przejścia, Alien, The Evil Within, do tego moje stare Age of Mythology i Dreamfall Chapters, który podobno jest świetny ! Kocham w to wszystko grać :D Kobiecie już niestety podoba się to mniej ale to już inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze, zobaczcie na jakim sprzęcie w to grali:
>
> http://gamegpu.ru/images/remote/http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Lords_Of_The_Fallen-test-LordsOfTheFallen_1920.jpg
>
> mam nadzieję, że mój sprzęt wystarczy.
>
> Edit; niestety, link nie wchodzi, więc opiszę sprzęt testowy:
>
> Lords of the Fallen VHQ 1920X1080
>
> Intel Core I7-5960X 4,6 GHz Asus X99-DELUXE 32 GB RAM DDR4 2666 MHz Ocz Vertex 3 SDD
> 120GB
>
> najlepiej spisuje się GTX 980 SLI - 121 kl/s.
Trzeba będzie poczekac na spatchowaną wersję jak przy AC Unity zanim odpalę ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:38, Dragoon84 napisał:

Skończyłem temat i żaden twój hejt mnie już nie zmusi do jego kontynuowania.


Hejt? Hahaha... Kolego, żaden hejt. Wytknąłem Ci jedynie, że nie chciało Ci się nawet zerknąć w recenzję, którą komentujesz. Zerknąć, nie modlić się nad nią. Lenistwo to lenistwo i Twoje zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni :)
Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze 40 minut i będzie można instalować. Heh, pamiętacie jak przy premierze Wiedźmina 2 siedzieliśmy przed komputerem czekając na możliwość ściągnięcia słynnych 50MB? Serwery oczywiście wywaliło i chyba gdzieś o 3 rano stwierdziłem, że chrzanię to i poszedłem spać. Ciekawy jestem czy przy Wiedźminie 3 też będziemy mieli tego typu atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 17:21, czaczi87 napisał:

Ciekawy jestem czy przy Wiedźminie 3 też będziemy mieli tego typu atrakcje.


Nie, przy Wiedźminie 3 będzie do ściągnięcia 5 GB ;P Hmm... deja vu? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to jest jakiś duży problem, ale trochę mnie martwi kamera w tych lochach... brak otwartej przestrzeni sprawia, że jest trochę klaustrofobicznie jak dla mnie. Za to zacny czas- 27 godzin to przyzwoicie jak na taki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda fantastycznie, do tego jest strasznie grywalna. Tak to prawda jestem ortodoksyjnym fanem serii Souls, ale mimo tego ortodoksyjnego nastawienia to LotF bardzo, bardzo mi się podoba. Naprawdę CI i Tomek świetna robota, wierzyłem w ten projekt, ale nawet mnie zaskoczyła jakość tej gry. Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi na dobre rzeczy trzeba poczekać:) Ja tam grzecznie czekałam do 18 przynajmniej w domu wszystko ogarnięte aby poświęcić wieczór na ten tytuł. Jestem oczarowana gra jest na prawdę super. Przeciwnicy nie są prości, ale wymagają różnorodnej taktyki aby ich pokonać. Grafika wielki plus, po prostu przepiękna. Interfejs gracza bardzo przejrzysty. Długo czekałam na ten tytuł i się nie zawiodłam. Zrobiono kawał dobrej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze gra ma slaby marketing i malo kto na wyspach o niej slyszal. Do tego nie dbalosc ze strony wydawcy ze gry kompletnie nie dotarly do GameStopa co spowodowalo utrate masy preorderow. Kiepski start jak na nowa gre, ale pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie zapowiedzi i w trakcie trwania kampanii przedpremierowej nie chciałem wypowiadać się na temat tej gry. Byłem raczej nastawiony na co najwyżej dobrą , a wnioskując z recenzji to LotF jest więcej niż dobre. Jak tylko kupię i przejdę Dark Souls 2 i DA Inkwizycja, to będzie moim priorytetowym RPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to się mówi na dobre rzeczy trzeba poczekać:) Ja tam grzecznie czekałam do 18 przynajmniej
> w domu wszystko ogarnięte aby poświęcić wieczór na ten tytuł. Jestem oczarowana gra jest
> na prawdę super. Przeciwnicy nie są prości, ale wymagają różnorodnej taktyki aby ich
> pokonać. Grafika wielki plus, po prostu przepiękna. Interfejs gracza bardzo przejrzysty.
> Długo czekałam na ten tytuł i się nie zawiodłam. Zrobiono kawał dobrej roboty!
cześć mam mały problem: Gra normalnie mi się zainstalowała ale podczas gdy ja uruchamiam pojawia się czarny ekran i pojawia się komunikat z system windows o problemie i gra się wyłącza. Masz może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 11:37, Sinirio napisał:

Nie jest śmieszny. Jak gra ma błędy to się jej nie wypuszcza.

To ty nie bądź śmieszny. Gdyby twórcy mieli podejście do wydawania gier, że dopóki są jakieś błędy, to gry nie wydają, prawdopodobnie za życia nie zagrałbyś w nic poza Pongiem, bo nawet w starym Mario są bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 18:21, Phobos_s napisał:

Czy ktoś kto zamawiał na gram.pl sprawdzał kod na to dodatkowe DLC?
Czy tylko ja mam problem, że kodu nie ma?

Ja nie dostałem kodu na zestaw lwiego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować