Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - recenzja

58 postów w tym temacie

Ja tak miałem 4 razy a potem zaskoczyło i już normalnie się odpala,raz wywaliło mnie do pulpitu.Trochę małych błędów jeszcze jest do poprawienia ale ogólnie gra się fajnie,trochę dziwnie jest bez mapy.Optymalizacja też niezla,na I5 2500 i R9 270 gram na bardzo wysokich ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 18:05, rafal12322 napisał:

Ja nie dostałem kodu na zestaw lwiego serca


W szczegółach zamówienia jest przycisk "Pobierz kod" jeśli tam go nie masz (ja nie miałem) to napisz do DOK. Mnie dosłali kod mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu narzekacie, że musieliście czekać do 18-tej, a biedny KannX musi kupić nową kartę graficzną, bo na GTX 260 nie działa (DirectX 9). No nic, jutro kupię coś niedrogiego i sobie pogram, bo mam straszne parcie na tę grę. A na razie słucham miodnego soundtracku. Świetny jest, nagrywany przez orkiestrę z Bratysławy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 21:48, Jemsebanana napisał:

Kto bogatemu zabroni ?


Rozumiem, że wszystko oceniasz na podstawie miodku wydłubanego z własnego ucha?
"generalnie to nie oglądałem tego filmu, ale moje ucho mówi, że jest beznadziejny, tak 3/10" albo "co prawda nigdy nie widziałem tego człowieka na oczy, ale mój miodek podpowiada, że to głupek z IQ na poziomie ławki w parku"?
Gratuluję niepodważalnego autorytetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy porównują polską produkcje do Dark souls .. I patrząc na recenzje na Metacritic redaktorzy „fanboje”DS. piszą co im się nie podoba bo w DS. to jest tak i tak .. No moim zdaniem DS. to nie żaden nowy gatunek ani tez wyznacznik . Pierwszym wyznacznikiem był Blade of Darknes ( może ktoś zna starsze produkcje ? ) produkcji Codemasters jedna z lepszych gier w jaką grałem i z przyjemnością przeszedłem ją kilka razy i, znajomi zresztą tez . Dark Souls widziałem u kolegi piłem sobie Browarka ( w sumie 2  ) a on doszedl to pewnego miejsca a potem 3 razy zginął probójąc zabić 2 przeciwników naraz mówi ze to normalne .. no ok. ja rozumiem ze gra jest raczej dla Hardkorowych graczy którzy lubią się skupiac i wkładać duzo wysilku do przejscia ..”GRY” ja nikomu tego nie bronie tylko troche inaczej definiuje gry - przez „rozrywke” . .a nie oprogramowanie które wymaga odemnie …skupienia ćwiczeń ..wysilku .. ja chce sobie w piątek spędzić kilka bezstresowych godzin z Browarkiem … a nie glowic się i wysilać jak przejsc 2 przeciwnikow … najlepiej opisuje to koles z wlasnie metaCritic „Long story short: If you are searching for a similar game than DS then avoid it! If you are a Diablo 3 fan who has been searching for a different style game where the gear matters. Where your "character" evolves instead the players themselves and their concentration, efficiency etc. then this is your game! Extremly casual, linear, clunky, dumb. Ridicolous mob/boss actions, design variety, damage and hp” - czyli jakis tam fanboy DS uwaza ze Lof wymaga mniej od gracza no dobra może i wymaga ale co z tego ?? czy nie jest co najmniej smieszne dawac za to mniejszej oceny ?? ( on dal 5/10) !!! Ja tez się zgodze ze Polska gra jest bardziej przystępna niż produkcja From software ale czy za to trzeba jej ucinaj punkty ??? jeśli ktos szuka w grach jakiegos spełnienia może przez „niespełnienie” w zyciu nie wiem to jego sprawa … mnie osobiscie to nie bawi …jeśli chodzi o wyzwania to wole takie zyciu a nie w grach .. one maja dawac rozrywke i Lords of Fallen jest o wiele bliżej przystepny dla kogos takiego jak ja i na pewno blizej mu do Blade of Darknes który dla mnie zawsze będzie wyznacznikiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do DS robilem 2 podejscia i mi nie podszedl a w Lotf gra mi sie calkiem fajnie,chociaz czesto gine bo mam syndrom jeszcze jednego ciosu.Tez uważam że ocena gry jest często zaniżana bo w DS bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilę pograłem i chyba nie jest to tytuł dla mnie ;)
Po pierwsze, co za kretyn wymyślił walkę na padzie za pomocą RB i LT? W ogóle nie mogę się do tego przyzwyczaić ... poza tym, nie jestem w stanie trafić młotem we wroga, ciągle młucę powietrze a on mnie leje ;)
Oprawa graficzna ok, choć szału nie robi i nie mogę znaleźć Pxysh w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj jej szanse i pograj więcej,do klawiszy się przyzwyczaisz i bedzie lepiej sie grało,każdego wroga zaznaczaj wtedy będziesz trafiał.Gra wymaga wprawy i cierpliwości.
Wie ktoś jak dostać sie do zamkniętych dzwi w pomieszczeniu z pająkami za First Warden,trzeba rozwalić scianę żeby sie tam dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2014 o 18:30, Jemsebanana napisał:

Alt+f4

Doprawdy, zabawne. Obserwuję twoje posty i póki co zauważam, że silisz się jedynie na prowokacje. Póki co dostajesz ode mnie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 16:43, lis_23 napisał:

> ... każdego
> wroga zaznaczaj wtedy będziesz trafiał.
>

A jak go zaznaczać?

Przy walce z pierwszym mobem masz samouczek, który ładnie pokazuje jak tagować przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 19:20, gumeczka napisał:

Wciśnij prawą gałkę

Dzięki, już sam to odkryłem ;)
Grałem trochę w DS i w DS II ale tam nie miałem takiego problemu, żeby trafić w przeciwnika ;)
Co mnie się podoba w LotF to to, że czuć ciężar, np. młota, co jest bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda jeszcze w grę nie grałem ale musze przyznać że jest słaba i dałbym jej maksymalnie
> 5/10
......a ja myślę,że porsche 918 jest bardzo niewygodne i nadal będę jeżdził swoim maluchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować