Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - edycja Deluxe na konsole Xbox One i PlayStation 4 tylko w angielskiej wersji językowej

16 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] Przypominamy, że premierę Dragon Age: Inkwizycja zaplanowano na 20 listopada 2014 roku. Gra ukaże się na PC, Xboksie One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3, zarówno w edycji standardowej, jak i Deluxe – obie są dostępne w sklepie gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age: Inkwizycja - edycja Deluxe na konsole Xbox One i PlayStation 4 tylko w angielskiej wersji językowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za polską wersją płakał nie będę i tak gram po angielsku. ale szkoda trochę, że polski dystrybutor nie zadbał o rodzimy język w wersji deluxe. EA bym o to nie winił, mają inne sprawy na głowie. no chyba, że angielski jest jedynym w ogóle językiem dla tej wersji. wtedy... shame on you EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:09, Oscar_Oks napisał:

za polską wersją płakał nie będę i tak gram po angielsku. ale szkoda trochę, że polski
dystrybutor nie zadbał o rodzimy język w wersji deluxe. EA bym o to nie winił, mają inne
sprawy na głowie. no chyba, że angielski jest jedynym w ogóle językiem dla tej wersji.
wtedy... shame on you EA!


Paradoks w tym, że to EA jest dystrybutorem tej gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:17, IneedWoW napisał:

Jak myslicie? Kupie wersje pudełkową na PC w dniu premiery , czy tylko preorder?

Biorąc pod uwagę, ze to duży hype''owany tytuł, na dodatek wydawany w okresie przedgwiazdkowym, powinien być w każdym sklepie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli wersja Deluxe na PC, czyli ta na Origin''a bo tylko tak można ją zdobyć na PC,
> będzie po polsku to wszystko gra.
Tylko Wersja Deluxe na PS4 to jedyna jak jest w ofercie na PS4 czyli rozumiem ze nie bedzie wersji PL na PS4 .Choć póki co pisze ze jest PL ??? Straszny macie bałagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 13:32, Noma napisał:

Jeśli wersja Deluxe na PC, czyli ta na Origin''a bo tylko tak można ją zdobyć na PC,
będzie po polsku to wszystko gra.

Będzie po polsku. Oczywiście tylko napisy, bo od dłuższego czasu nie dubbingują, DA2 i ME3 już go nie miały (i całe szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisy mi nie przeszkadzają, jestem już przyzwyczajony a zresztą wolę i grałem w poprzednie części po angielsku z polskimi napisami właśnie. [co swoją drogą było trudne do osiągnięcia w DA:O z tymi wszystkimi dodatkami :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Paradoks w tym, że to EA jest dystrybutorem tej gry ;P

a... to w takim razie EA jak zwykle dało... ciała po maksie. jest jednak dowód na to, że w przeciwieństwie do zdań niektórych publicystów nie jesteśmy niemiecką kolonią:) oni zapewne mają swoją wersję:)

[m - AK CYTATY!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co z pudelkowa wersja PC Deluxe?
Nie chce mi się nawet komentować, ale wolę ściągnąć z torrentów niż origin jeżeli nie mogę kupić edycji deluxe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 22:04, sgWojo napisał:

> Co z pudelkowa wersja PC Deluxe?
Nie chce mi się nawet komentować, ale wolę ściągnąć z torrentów niż origin jeżeli nie
mogę kupić edycji deluxe :(



BAN - Piratów tutaj nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować