Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne - Valkyria Chronicles pojawi się na PC

17 postów w tym temacie

Super. Jednak internetowe petycje działają. Teraz już nikt nie może powiedzieć: "że to i tak nic nie da". Teraz czekamy na coś od Platinum Games. Vanquish i Bayonetta na PC = kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na pierwszy lepszy filmik na Youtube, zobaczyłem penisy na kółkach, moje zainteresowanie tym tytułem popełniło samobójstwo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozostaje liczyć na to, że sportują również "dwójkę" i "trójkę".
Na to bym nie liczył. Drugiej i trzeciej części nie chciało im się przenieść nawet na PS3, a co dopiero na PC. Ogólnie nie do końca rozumiem, dlaczego w ogóle przenoszą pierwszą część na PC. Z tego co mi wiadomo pecetowcy z NeoGaf-a owszem chcieli portów od Segi, ale chodziło o Vanquish, Bayonetta i Virtua Figter V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:26, Ksywiarz napisał:

Z tego co mi wiadomo pecetowcy z NeoGaf-a owszem chcieli portów od Segi, ale chodziło o Vanquish, Bayonetta i Virtua Figter V.


Valkyria Chronicles też jest na liście życzeń. Nawet cały akapit ta gra dostała w petycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:02, Hulk131 napisał:

Super. Tylko że pewnie na steamie, więc nie sprawdzę :P


Super. Mam nadzieję że na steam inaczej nie pogram :P

Co do samej gry - czekam bardziej niż na dragon age itd

Poproszę jeszcze front mission z ps2


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 12:26, Ksywiarz napisał:

Na to bym nie liczył. Drugiej i trzeciej części nie chciało im się przenieść nawet na
PS3, a co dopiero na PC.


A niby czemu mieli przenosić gry na platformę, z której, w wyniku słabej sprzedaży, uciekli? A w przypadku PC myślę, że najpierw wybadają teren tym portem pierwszej części a potem będą myśleć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bambusek
O pierwotnej sprzedaży na PS3 nie wiedziałem, ale dziękuje za informację. Swoją drogą sądzisz, że Valkyria może rzeczywiście sprzedać się lepiej na PC ? (sam chciałbym w to wierzyć, bo nie mam PSP, a nie zamierzam bawić się w szemrane półśrodki zwane emulatorami psp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 21:27, Ksywiarz napisał:

@Bambusek
O pierwotnej sprzedaży na PS3 nie wiedziałem, ale dziękuje za informację. Swoją drogą
sądzisz, że Valkyria może rzeczywiście sprzedać się lepiej na PC ? (sam chciałbym w to
wierzyć, bo nie mam PSP, a nie zamierzam bawić się w szemrane półśrodki zwane emulatorami
psp)


Nie wiem jak się sprzeda, nikt nie wie (chociaż strategie ogólnie mają lepsze wzięcie na pecetach). VC to seria, która ma lepszą prasę niż sprzedaż, tyle, że niższe koszty produkcji na PSP wystarczyły, żeby tam się przyjęło. A też nie w pełni, bo przecież trzecia część do tej pory (trzy lata po premierze) nie ma wydania na zachodzie, trzeba sprowadzać wersję japońską i szukać fanowskiego tłumaczenia.

IMO fani serii siedzący na konsolach powinni sie modlić, zeby na PC się sprzedało, bo może to zachęci Segę do dania platformom stacjonarnym jeszcze jednej szansy i po pecetach przyjdzie port na next geny. Jeśli się nie sprzeda to cóż, myślę, że to będzie po prostu śmierć VC, bo czas PSP sie skończył, a Vicie daleko do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 23:32, Bambusek napisał:

> @Bambusek
> O pierwotnej sprzedaży na PS3 nie wiedziałem, ale dziękuje za informację. Swoją
drogą
> sądzisz, że Valkyria może rzeczywiście sprzedać się lepiej na PC ? (sam chciałbym
w to
> wierzyć, bo nie mam PSP, a nie zamierzam bawić się w szemrane półśrodki zwane emulatorami

> psp)

Nie wiem jak się sprzeda, nikt nie wie (chociaż strategie ogólnie mają lepsze wzięcie
na pecetach). VC to seria, która ma lepszą prasę niż sprzedaż, tyle, że niższe koszty
produkcji na PSP wystarczyły, żeby tam się przyjęło. A też nie w pełni, bo przecież trzecia
część do tej pory (trzy lata po premierze) nie ma wydania na zachodzie, trzeba sprowadzać
wersję japońską i szukać fanowskiego tłumaczenia.

VC ma całkiem sporo fanów na zachodzie ale niestety sega strasznie nie docenia tego rynku. Z tego co pamiętam to sprzedaż tej serii była dużo lepsza niż w Jap ale cóz VC3 pokazali gdzie mają fanów tej gry z poza swojego rynku. Na pewno mają 1 zakup w postaci kopi którą ja kupuję jak tylko wyjdzie bo 1 to jedyna część której nie miałem okazji przejść (brak ps3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://segabits.com/blog/2014/10/30/segas-valkyria-chronicles-officially-announced-for-pc-here-are-the-details/
Jest trochę info o premierze. Będzie ona 11 listopada wiec za niecałe 2 tygodnie, cena to 20euro i będzie zawierać wszystkie dodatki z konsoli.
http://store.steampowered.com/app/294860/
jest też na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować