Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzut oka na The Evil Within

9 postów w tym temacie

Ja pograłem trochę w TEW i niestety nie porwał mnie ten tytuł. Jak na horror zaczyna się po prostu nudno, nie wciąga i nie straszy zupełnie. Może to kwestia powolnego początku, ale nie miałem okazji poznać tego co było dalej bo przesiałem się na Alien: Isolation, które bije TEW na głowę klimatem i generalnie wszystkim.
Poza tym, ograniczenia graficzne, jakie panowie z Tango Gameworks narzucili na wersję PC wołają o pomstę do nieba. Podczas, gdy A:I śmiga mi na ultra ustawieniach i wygląda pięknie, TEW na maksymalnych wygląda paskudnie.
Może doczekam się jakiegoś patcha, który spowoduje, że ta gra będzie wyglądać jak powinna na PC i wtedy no niej wrócę. Na tę chwilę nie śpieszy mi się do niej, a szkoda, bo liczyłem na porządny horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja pograłem trochę w TEW i niestety nie porwał mnie ten tytuł. Jak na horror zaczyna
> się po prostu nudno, nie wciąga i nie straszy zupełnie. Może to kwestia powolnego początku,
> ale nie miałem okazji poznać tego co było dalej bo przesiałem się na Alien: Isolation,
> które bije TEW na głowę klimatem i generalnie wszystkim.
> Poza tym, ograniczenia graficzne, jakie panowie z Tango Gameworks narzucili na wersję
> PC wołają o pomstę do nieba. Podczas, gdy A:I śmiga mi na ultra ustawieniach i wygląda
> pięknie, TEW na maksymalnych wygląda paskudnie.
> Może doczekam się jakiegoś patcha, który spowoduje, że ta gra będzie wyglądać jak powinna
> na PC i wtedy no niej wrócę. Na tę chwilę nie śpieszy mi się do niej, a szkoda, bo liczyłem
> na porządny horror.

TEW wygląda paskudnie? Mam obie gry i Alien Isolation i TEW i no chyba mówimy o innych grach bo TEW na maksa wygląda ślicznie !! Alien tak samo ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 13:17, MisioKGB napisał:

TEW wygląda paskudnie? Mam obie gry i Alien Isolation i TEW i no chyba mówimy o innych
grach bo TEW na maksa wygląda ślicznie !! Alien tak samo ! :P


Z blokadą na 30 klatkach i polem widzenia ograniczonym tak, że mimo ustawienia rozdziałki Full HD mam na ekranie czarne pasy na górze i na dole?
Tak wygląda to paskudnie i powoduje okropną niewygodę w graniu :)

Edit: Obie gry masz na PC? Bo ja o tych wersjach mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kapitalna!Dla mnie to najlepsze spędzone 15h przy grach w tym roku...
Jesli chodzi o blokade na 30fps i czarne pasy a także FOV poradziłem sobie z tym w 24h po premierze gry...
Oprawa artystyczna i oświetlenie niszczy totalnie...
Tu różnica przed fixFOV i po...

[IMG] http://i60.tinypic.com/2rh08hs.jpg[/IMG]
[IMG] http://i57.tinypic.com/10wicrm.jpg[/IMG]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę, że to, iż np. kamera jest tak blisko jest ponoć spowodowane tym, iż twórcy nie chcieli, żeby gracz chowając się za osłoną widział co jest za nią bez wychylania się (tak jak by było w rzeczywistości)? Dlatego wtedy też kamera jest tak nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > TEW wygląda paskudnie? Mam obie gry i Alien Isolation i TEW i no chyba mówimy o
> innych
> > grach bo TEW na maksa wygląda ślicznie !! Alien tak samo ! :P
>
> Z blokadą na 30 klatkach i polem widzenia ograniczonym tak, że mimo ustawienia rozdziałki
> Full HD mam na ekranie czarne pasy na górze i na dole?
> Tak wygląda to paskudnie i powoduje okropną niewygodę w graniu :)
>
> Edit: Obie gry masz na PC? Bo ja o tych wersjach mówię :)
Wystarczy Flawless Widescreen i po sprawie koleś ;) Nie ma pasów i mamy 60fps i naprawę paru innych bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 01:06, Henus7 napisał:

Wystarczy Flawless Widescreen i po sprawie koleś ;) Nie ma pasów i mamy 60fps i naprawę
paru innych bugów.


Problem w tym, że wszelkie poprawki w FOV rozwalają celowanie więc to trochę gra niewarta świeczki.
Mam nadzieję, że szybko wypuszczą jakiś patch bo nie mam zamiaru bawić się konsolą w grze, czy instalować jakiś dodatkowy soft tylko po to, żeby gra wyglądała po ludzku.
Wydawcy zdecydowanie zbyt często zakładają, że community połata za nich gry :/

Edit: Aha, i tnij cytaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować