Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Chaos Legion - Temat ogólny

41 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2006 o 18:24, rafał b. napisał:

nie mogę pokonać bossa z drugiej misji. ktoś ma rady jak go pokonać?

który to? taki wielki i jest sam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 19:08, Dark SMG napisał:

> nie mogę pokonać bossa z drugiej misji. ktoś ma rady jak go pokonać?
który to? taki wielki i jest sam??

TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 19:10, rafał b. napisał:

> > nie mogę pokonać bossa z drugiej misji. ktoś ma rady jak go pokonać?
> który to? taki wielki i jest sam??
TAK!

szczeże to jakoś nie kojarzę możesz dać screena bo napewno dziada zabiłem tylko nie kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem girkę i uważam że jast do ..... to bezmiśla nawalanka (nawet jak nadla mnie)plansze są kiepskie i monotone i podział na cześci planszy wielkie dno
a co do tego bosa to chyba musisz go bardo długo walić aż padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:48, smigolx napisał:

miałem girkę i uważam że jast do ..... to bezmiśla nawalanka (nawet jak nadla mnie)plansze
są kiepskie i monotone i podział na cześci planszy wielkie dno
a co do tego bosa to chyba musisz go bardo długo walić aż padnie


I oto chodzi wiecej rąbania mniej myslenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrr... Ale nikt nie odpowiedział na pytanie jak otworzyć te drzwi :[ Każdy silniejszy potworek w tym bossy mają słabe punkty. Najczęściej jest to głowa więc wystarczy po prostu skakać i atakować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gry pamiętam ciekawy wygląd potworów i specyfikę grafy. Ale dla mnie aby mówić o że w jakiejś grze jest system walki musi być minimum 2 różne ciosy i ewentualnie blok/unik. Fajnie jest pomysł z legionistami. Pakuje trochę grywalność. Ale tylko trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:44, Blackgoat napisał:

Z gry pamiętam ciekawy wygląd potworów i specyfikę grafy. Ale dla mnie aby mówić o że w jakiejś
grze jest system walki musi być minimum 2 różne ciosy i ewentualnie blok/unik. Fajnie jest
pomysł z legionistami. Pakuje trochę grywalność. Ale tylko trochę.


Grywalność to najwieksza zaleta po godzine gry stwiedziłem że szkoda więcej czasu marować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 16:06, smigolx napisał:

> Z gry pamiętam ciekawy wygląd potworów i specyfikę grafy. Ale dla mnie aby mówić o że
w jakiejś
> grze jest system walki musi być minimum 2 różne ciosy i ewentualnie blok/unik. Fajnie
jest
> pomysł z legionistami. Pakuje trochę grywalność. Ale tylko trochę.

Grywalność to najwieksza zaleta po godzine gry stwiedziłem że szkoda więcej czasu marować

Ja po dwóch:) I już do niej nie wróciłem. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeglądałem sobie gierki z CD-Action i... Zauważyłem Chaos Legion. Szybko zainstalowałem i zacząłem grać... Filmiki są dobrej jakości, ale nie podobała mi się dziwnie przeskakująca pomiędzy scenami kamera... uruchomiłem nową grę w normal, po przejściu prologu gra zadała mi najgłupsze pytanie jakie widziałem w grach - czy chę zmienić na poziom łatwy, bo gram na normalnym... Nie dość, że na normalu jest prosta jak drut (ciekawe jak wygląda na easy), to jeszcze uważa, że nie mam ambicji się trochę pomęczyć - nie lubię przechodzić gier na najłatwiejszym poziomie trudności, lubię się przy nich trochę pogłowić, choć tu nie ma nic do myślenia... :)
Spodobała mi się grafika - jest ładna, ale obiekty bardziej oddalone są dziwnie rozmyte, jakby bohater był krótkowidzem :). Oraz pomysł zaczerpnięty wprost z Onimushy - zbieranie dusz pokonanych przeciwników... W gruncie rzeczy grało mi się przyjemnie, ale najlepiej chodziło się tą dziewczyną (nie mam pamięci do imion - niestety >_<), trochę strzelania to dobra alternatywa od ciągłego siekania tych samych przeciwników srią podobnych do siebie ciosów... A i jeszcze bardzo fajna muzyka... Nie jest może jakaś gra marzeń, ale przy CL można się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą.
Podczas cutscenek nie ma dźwięku (ale to pewnie wina mojego GA-K8NS, spróbuję jeszcze reinstalkę sterów).
No i menu główne jest u mnie odwrócone do góry nogami, albo lustrzane odbicie (niesety screena nie mam, nie działa chyba printscreen pod tą grą). Co zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tę gierkę jak w CDA zamieścili. Nawet fajna, ale gdzieś na końcu się zaciąłem (te potwory invincible były zbyt silne:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko troche w to pogralem i usunelem...
Baaardzo szybko mi sie znudzilo, pokonuje potwory w jednej planszy, przechodze na druga (prawie)taka sama, znowu pokonuje jeszcze wiecej potworow i tak w kolko...
No i czasami jakis boss wyskoczy...
Ogolnie gra mi sie nie podoba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku walki dużo skacz i za żadne skarby nie przywołuj legionu bo nie pożyją dłużej niż 3 min.
Gdy zjedziesz mu tak z 1/2 życia będie z górki.Gdy na ciebie biegnie odskakuj na bok i biegnij za nim.
jak tylko się odwróci wal w łeb z specjalnych ataków legionu z mieczami.Przy odrobinie szczęścia w drugiej fazie załatwisz go bez straty życia.
Próbuj dalej i się nie zrażaj porażką.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować