Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Chaos Legion - Temat ogólny

41 postów w tym temacie

Witam serdecznie w temaciku o jednej z lepszych rąbanek z konsolki PS2 :)

oto parę screenów, co myślicie?
Jak by co to gra kosztuje 15 zeta :) (CDA) :D
Grafika naprawdę niezła a nawet super niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest świetna grałem w nią jeszcze x lat temu kiedy była na ps2 :P klimacik DMC jest zachowany godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 12:57, Akashi napisał:

Gierka jest świetna grałem w nią jeszcze x lat temu kiedy była na ps2 :P klimacik DMC jest
zachowany godna polecenia :)

Dokładnie gram w Chaosa od dzisiaj i klimat to naprawdę coś niezwykłego, ale filmiki troszkę chaotyczne, pewnie z tąd nazwa gry :)
A grafika stoi na bardzo wysokim poziomia, nigdy nie byłem specjalnie za konsolowymi sieczkami ale chaos legion jest naprawdę dobre i nie ma tam większych konsolowych baobli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest niezła- warta każdej złotówki wydanej na ten numer CDA :-)

Nie powala mnie tak jak choćby MGS3 swoją fabułą, ani systemem walki takim jak w PoP:WW.
Dla mnie to taka dość prosta levelowa mordoklapa (zaczerpnięte z AR, z ww. CDA- list "prof.S.Jonalizm II").
Gra się mimo wszystko przyjemnie, choć jak wspomniałem- bez szczególnego entuzjazmu.

P.S.
Może trochę zawiodłem się, bo myślałem, że jak będzie przyzywanie tych Legionów to gra okaże się połączeniem typu action- tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiamy o chatycznych rzeczach jak ją skończysz i poznasz prawdę i całą historię na raie fakt będzie wszystko wydawało się dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wszystko wydawało się dziwne od razu po przeczytaniu o tej grze w Necie...

Ale chyba dziś ją zainstaluję i zobaczymy, "o so chozi". Tylko... czy tempo rozgrywki jest tak zabójcze, że palce sobie można połamać? Bo w tego typu rozgrywce nie jestem zaprawiony ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i jestem zachwycony ^^ Brakowało mi trochę jakiegoś bezstresowego mordoklapa do pogrania, a tu proszę! Jednak u mnie gra wygląda jednak chaotycznie... Na padzie gra się chyba wygodniej niż na klawiaturze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Pad''a jeżeli chcemy się pobawić porządnie :)
Inaczej na hardzie będziecie mieli dość ciekawie jeśli bedziecie wykorzystywać wszystkie specjale :P

Znajomy mało klawiszy nie poniszczył :) by odblokowac wszystkie sekrety i dodatkowe postacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:37, Akashi napisał:

Osobiście polecam Pad''a jeżeli chcemy się pobawić porządnie :)

A ja osobiście polecam God of War na PS2 zamiast tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli chodzi o takie gierki to jednak będę za DMC jak na razie cała trylogia przypadla mi do gustu :P mam nadzieję, że 4 rownie będzie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:41, Akashi napisał:

W sumie jeśli chodzi o takie gierki to jednak będę za DMC jak na razie cała trylogia przypadla
mi do gustu :P mam nadzieję, że 4 rownie będzie dobra :)

na dniach powinieniem znaleść czas by zagrać i w przygody Dantego, natomiast teraz młóce jeszcze w końcówkę (chyba) God of War oraz z wypiekami na twarzy czytam każde prasowe info o częsci 2 GOW ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:37, Akashi napisał:

Osobiście polecam Pad''a jeżeli chcemy się pobawić porządnie :)
Inaczej na hardzie będziecie mieli dość ciekawie jeśli bedziecie wykorzystywać wszystkie specjale
:P

Znajomy mało klawiszy nie poniszczył :) by odblokowac wszystkie sekrety i dodatkowe postacie
:P


No... wreszcie się pad przyda :) . A czy tam jest coś w rodzaju trybu Coop? Że jednocześnie dwóch graczy tłucze wrogów? Bo tak się dziwnie składa, że mam 2 pady i po raz pierwszy byłaby okazja, coby oba naraz wykorzystać (siostrze 9-letniej tak bardzo się nudzi ;) )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna :) Brakowąło mi takiej nawalanki:D

ALe też sie wkurzyłem :/ . Gram, sobie i gram. Doszedłem do bossa w 10 planszy. Cham trudny był jak cholery i gdy po godzinnej walce z nim gdy miałem juz "sejwowac" gra sie zacięła :/:/ I jak tu sie nei wkurzyc:P
Ma ktoś moze saveya zaraz po tej planszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:33, Abi Dalzim napisał:

Jak wygląda sterowanie do tej gry na klawiaturę? WSAD i myszka wystarczy?

spacja to przywołanie pomocników strzałki to poruszanie się, "E" atak mocą "F" atak mieczem "S" skok "D" użycie mocy tak mniej więcej wygląda strerowanie :) a gra naprawdę wymiata zresztą tak też mówiAkaszi czyli CDP :D
ja czekam na Shadow of Colosus na PC może też kiedyś zrobią konwersje bo gierka też super jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 13:43, Evil Khan napisał:

na dniach powinieniem znaleść czas by zagrać i w przygody Dantego, natomiast teraz młóce jeszcze
w końcówkę (chyba) God of War oraz z wypiekami na twarzy czytam każde prasowe info o częsci
2 GOW ;D


God of War to naprawdę świetna gra. Ale ostatnia walka jest trochę przesadzona. Teraz przechodzę na God Mode i chyba niedługo połamię swojego pada :D

A co do Chaos Legion to całkiem niezła gierka. Nie jakaś wybitna ale popykać można. Oceny w necie za to takie jakieś kiepskie - 46% :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować