Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - zwiastun premierowy w sieci

6 postów w tym temacie

W polskim tłumaczeniu gry dla potrzeb trailera słowo "boga" powinno być z małej litery a nazwa własna gry nie ma tu nic do rzeczy. Trailer bardzo fajny juz nie mogę się doczekać aż wrócę z wyjazdu i pogram w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że zamówiłem u was grę 21 października. Zapłaciłem od razu , a wysyłka została dostarczona kurierowi dopiero 10 minut temu. Coś tu jest nie w porządku. Mogłem pojechać do Empiku i kupić o 20 zł taniej i mieć ją dzisiaj. Profesjonalizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, że zamówiłem u was grę 21 października. Zapłaciłem od razu , a wysyłka
> została dostarczona kurierowi dopiero 10 minut temu. Coś tu jest nie w porządku. Mogłem
> pojechać do Empiku i kupić o 20 zł taniej i mieć ją dzisiaj. Profesjonalizm...

Ja przy podobnych (wręcz znacznie gorszych) cyrkach z Divinity: Original Sin stwierdziłem, że już nigdy nie kupię żadnej gry w przedsprzedaży, a już na 100% na gram.pl. Jeżeli chodzi o kontakt z klientem to ten sklep to dno i 3 metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że animacje/reżyserke robiło już samo City, a nie niemcy :]. Jak mogli takie niedorobione drewno puścić w sieć ? Ten trailer tylko szkodzi samej grze (która z recenzji wygląda na dobrą produkcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować