Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lords of the Fallen: dlaczego warto czekać na Lords of the Fallen - za i przeciw

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Dlaczego warto czekać na Lords of the Fallen? Czy w ogóle warto? Przedstawiamy argumenty za i przeciw, dzięki którym podjęcie decyzji być może przyjdzie Wam łatwiej.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Lords of the Fallen: dlaczego warto czekać na Lords of the Fallen - za i przeciw" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kupa. Muszę czekać z graniem do jutra, bo ten bezsensowny steam zaczął ściągać 5GB patcha i nie da mi grać dopóki nie dociągnie wszystkiego. Skubany limit na internet - muszę czekać do północy i ustawić download. Jeszcze tylko czekajmy aż nam dowalą podatek od ściągania i za taką łatkę zapłacimy jeszcze 10 zł dla państwa.

Gdzie te czasy gdy ściągało się łatki samemu i się je samemu instalowało?

[M - AK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i kupa. Muszę czekać z graniem do jutra, bo ten bezsensowny steam zaczął ściągać 5GB
> patcha i nie da mi grać dopóki nie dociągnie wszystkiego. Skubany limit na internet -
> muszę czekać do północy i ustawić download. Jeszcze tylko czekajmy aż nam dowalą podatek
> od ściągania i za taką łatkę zapłacimy jeszcze 10 zł dla państwa.
>
> Gdzie te czasy gdy ściągało się łatki samemu i się je samemu instalowało?
>
> [M - AK]
I dlatego jestem zagorzałym przeciwnikiem Takich systemów. Uplay pozwala łatwo zainstalować grę i aktywować kiedy ci pasuje. Z kolei Steam to zło wcielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i kupa. Muszę czekać z graniem do jutra, bo ten bezsensowny steam zaczął ściągać 5GB
> patcha i nie da mi grać dopóki nie dociągnie wszystkiego. Skubany limit na internet -
> muszę czekać do północy i ustawić download. Jeszcze tylko czekajmy aż nam dowalą podatek
> od ściągania i za taką łatkę zapłacimy jeszcze 10 zł dla państwa.
>
> Gdzie te czasy gdy ściągało się łatki samemu i się je samemu instalowało?
>
> [M - AK]

To tylko współczuć, od jakiego dostawcy masz internet? ja mam z UPC i nie mam czegoś takiego jak limit w ściąganiu. 5gb to około 10 minut ściągania, więc jakakolwiek waga patcha mi nie straszna :). A tak w temacie to Lords Of The Fallen na PS4 już czeka na mnie w punkcie odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zgadzam się z tym że niektóre wymienione "przeciw" jak dla mnie zaliczają się bardziej "za". Ale jak to mówią, co kto lubi. Przecież to istny plus że gra pożre nam czas :D To oznacza że gra wciąga i tracimy poczucie czasu, a to na pewno plus bo czas mija przyjemnie:) I chyba przede wszystkim to że LotF nie jest klonem DS to dla mnie jak najbardziej pozycja "za", a nie "przeciw". To że gra jest dostępniejsza dla laików myślę że jest to zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować