Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Feudalna Japonia zbyt obnażona jak na standardy Assassin`s Creeda

26 postów w tym temacie

"Assassin''s Creed jest jedną z tych gier, które biorą na warsztat mniej znane okresy historyczne"

Chyba tylko jedynka miała mniej znany okres bo nie wiem czy renesans albo rewolucje amerykańską można nazwać "mało znanym okresem".

"Feudalna Japonia z pewnością sprawdziłaby się jako gra o asasynach, ale uważam, że ludzie mieliby wrażenie, że już w takie coś kiedyś grali. Wiecie, co mam na myśli: "byłem już samurajem", "byłem już wojownikiem ninja"

Ta mówi takie rzeczy wydaja grę gdzie jesteś asasynem piratem czyli najbardziej oklepany temat ostatnich kilkunastu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 20:58, Fang napisał:

Chyba tylko jedynka miała mniej znany okres bo nie wiem czy renesans albo rewolucje amerykańską
można nazwać "mało znanym okresem".

Oczywiście że dadzą grę w jakiś ciekawszych czasach ale ile ostatnio widziałeś gier w tych czasach? W renesansie to są same rts''y, rewolucja francuska w sumie jest kompletnie nie używana tak samo amerykańska.

Dnia 29.10.2014 o 20:58, Fang napisał:

Ta mówi takie rzeczy wydaja grę gdzie jesteś asasynem piratem czyli najbardziej oklepany
temat ostatnich kilkunastu lat...

Oklepany temat to są zombie, nowe gry o piratach nadal da się policzyć na 1 dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 17:38, Accele napisał:

> Jeśli chcą niewykorzystane wcześniej okresy historyczne, to może by podrzucić komuś
z
> Ubi pomysł na AC w okresie rozbiorów Polski.
Chętnie zobaczyłbym taką grę, ale uważam, że nie ma sensu mieszać w to assasynów. Spróbuj
sobie wyobrazić skrytobójstwo pod czas powstania np., i co ci wyjdzie? Sniper Elite

Mówimy o czasach rozbiorów chyba, nie czasach drugiej wojny światowej co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasunęło mi się z newsa tylko to, że preferowani odbiorcy assasyna nie znają historii (jak można powiedzieć, że kolebka renesansu, wyprawy krzyżowe i piraci z Karaibów są mało znani...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować