Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lords of The Fallen - gra w 10 prostych krokach

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

W kolejnym dniu Tygodnia z Lords of the Fallen przedstawiamy mini poradnik do gry, dzięki któremu powinniście lepiej sobie poradzić w trakcie rozgrywki. Sprawdźcie, o czym musicie pamiętać, by nie ginąć zbyt często.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Lords of The Fallen - gra w 10 prostych krokach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gra jest naprawde fajna tylko szkoda ze nawet po pachu 5 gb gra jest nadal zbugowana
>
Jest trochę bugów... słabo zoptymalizowana, przy widoku na otwarty świat trochę zamula, niejednokrotnie się przycina na gtx''e 660 i i5 3570k 4,5GHz O.o, ale strasznie wciąga, oprawa graficzna bardzo ładna a system walki dość wymagający :D
Gra nie dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 08:53, CzajnIiK napisał:

niejednokrotnie się przycina na gtx''e 660 i i5 3570k 4,5GHz O.o, ale strasznie wciąga,
oprawa graficzna bardzo ładna a system walki dość wymagający :D
Gra nie dla wszystkich :)


Na jakich detalach grasz i w jakiej rozdzielczości? Mam niemal identyczna konfigurację i chcę wiedzieć jak to będzie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra! Przechodzę ją już drugi raz i w ogóle się nie nudzę, różnorodność i masa możliwości to zapewniają:)

@CzajnIiK
Procek masz jak najbardziej ok, ale karta graficzna jest trochę za słaba i pewnie stąd te przycięcia. Na jakich ustawieniach grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1900x1200 przy detalach na max, co się tylko da :) spróbuję trochę je obniżyć ale to jak wrócę z pracy... z tym, że w lokacjach zamkniętych typu klasztor, jakieś tam sale nie ma najmniejszego zacięcia, wszystko chodzi płynnie jak masełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 12:51, CzajnIiK napisał:

1900x1200 przy detalach na max, co się tylko da :)


To cudownie! :) Ja będę grał w 1680x1050. Mam i5 4690K 4.5GHz, 8Gb ramu i jutro powinien przyjść GTX 750Ti (podkręcony, nieco szybszy od 660). Musiałem kupić jakąś tanią i przyzwoitą grafe, bo na starym GTX 260 nie działa (nie obsługuje DirectX 11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 13:04, KannX napisał:

> 1900x1200 przy detalach na max, co się tylko da :)

To cudownie! :) Ja będę grał w 1680x1050. Mam i5 4690K 4.5GHz, 8Gb ramu i jutro powinien
przyjść GTX 750Ti (podkręcony, nieco szybszy od 660). Musiałem kupić jakąś tanią i przyzwoitą
grafe, bo na starym GTX 260 nie działa (nie obsługuje DirectX 11).


No to się nie masz co martwić. Ja pykam na 1680x1050 z wyłączonymi Turbulence (co to w ogóle za technologia jest?) i v-sync i zmniejszonym x2 FXAA. Jest porządne 36-55 klatek na ustawieniach wysokich. Grafikę mam OC 560Ti, 6 GB RAM i AMD Phenom X4 II 965. Sprzęt trzyletni, już nie najwyższej półki, grę jednak jeszcze uciągnie. Problemem jest tylko sekunda-dwie po ekranie ładowania -komp wtedy się strasznie krztusi, by wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra wygląda świetnie, może i nie gram na najwyższych detalach bo niestety mój sprzęt się przycina ale to nie zmienia faktu że mimo "tylko" wysokich ustawień gra pod względem graficznym wygląda świetnie. Sama rozgrywka tak jak już ktoś wcześniej wspomniał cholernie wciąga i trudno się od niej oderwać pewnie też dlatego że punktów zapisu gry i wymiany doświadczenia jest jak na lekarstwo. Myślę że brak mapy nie jest minusem, a nawet jest zaletą gry bo ciężej jest ją eksplorować i nigdy nie wiadomo czy w danej lokalizacji już wszystko zobaczyliśmy. Gra jak najbardziej warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydatny artykuł dla takich jak ja:) Ja taki niedzielny gracz jestem:) Ale gra zrobiła na mnie spore wrażenie. I tak jak mówisz, gra jest warta polecenia. Jest co robić, jest gdzie chodzić, tym bardziej, że lokacje wyglądają przepięknie. Myślicie, że będą robić drugą część? Byłoby miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować