Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznań Game Arena 2014 - oczami Gramowicza

24 postów w tym temacie

"tylko i wyłącznie"
To tylko czy wyłącznie? ;)
"Zapewne jeszcze będę kilkukrotnie na na swoim Gramsajcie będę wracał do tego,"
Będę będę
I literówka, albo zjedzona przyszłość D: "Minusy? W powinna pojawić się większa"


Zazdroszczę, sam chciałbym moc być na PGA. Wygląda super, a że nigdy nie byłem na takiej imprezie to pewnie spodobałoby mi się to podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... tak to jest jak się zmienia w tekście miliard razy każde zdanie. Zaraz poprawię co trzeba. Natomiast jeśli chodzi o to, co powiedziałeś to tak jak wspomniał Kaktus - w przyszłym roku wpadaj śmiało :)

@Kaktus - tak naprawdę ten tekst pierwotnie miał się pojawić na GSie, więc w ogóle bym zdublował tytuł. Ale oczywiście jeśli ktoś jeszcze był na PGA z Gramowiczów i też chce napisać coś od siebie to śmiało! Już Osioł swój wpis poczynił, ktoś jeszcze też jak tak zerknąłem w Feedly. Więc w podsumowaniu na "podsumowania" miejsce się jak najbardziej znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo cały czas miałem w głowie, że to może być coś związane z fantasy. Ehhh... mówi się trudno, sam jestem zły na siebie, że nie ogarnąłem :/

@Rick - ja wtedy myślałem, że "oho... już kogoś sprzątnęła, idzie szukać kolejnych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło było się spotkać :) Liczę na powtórkę w przyszłym roku. Faktycznie, przydałby się jakiś znak rozpoznawczy. Trzeba będzie pomyśleć. Na szczęście mamy na to cały rok. Aha, mam nadzieję, że wiecie co się przydało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 07:15, Rick napisał:

Dlaczego na zdjęciu wypisujesz mandat? :o

Bo był niegrzeczny :D Mandat za przekroczenie prędkości migawki i parkowanie bantha w niedozwolonym miejscu musi być. Myślisz, że z czego Huttowie nam płacą? :D

>Bo cały czas miałem w głowie, że to może być coś związane z fantasy. Ehhh... mówi się trudno, sam jestem zły na siebie, że nie ogarnąłem :/
No nic to, zdarza się! W przyszłym roku będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 10:55, Izulith napisał:

Bo był niegrzeczny :D Mandat za przekroczenie prędkości migawki i parkowanie bantha w
niedozwolonym miejscu musi być. Myślisz, że z czego Huttowie nam płacą? :D


Pewnie płacą od głowy... ehehehe... :D

Dnia 30.10.2014 o 10:55, Izulith napisał:

No nic to, zdarza się! W przyszłym roku będzie lepiej ;)


Ano będzie, ja już sie o to postaram, aby było! :)

@Mielu: Przydało się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2014 o 10:55, Izulith napisał:

Bo był niegrzeczny :D Mandat za przekroczenie prędkości migawki i parkowanie bantha w
niedozwolonym miejscu musi być. Myślisz, że z czego Huttowie nam płacą? :D


No racja, głowa byłaby nieporęczna. :)

Kurcze, mam rok żeby znaleźć sobie znajomego w Poznaniu co by mnie przenocował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 14:54, Rick napisał:

Kurcze, mam rok żeby znaleźć sobie znajomego w Poznaniu co by mnie przenocował. :D


Noclegi w hostelach, pensjonatach, itp. wcale nie są takie drogie, tym bardziej, jeśli rezerwujesz pokój na spółę z kilkoma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2014 o 15:04, theZoSo napisał:

Noclegi w hostelach, pensjonatach, itp. wcale nie są takie drogie, tym bardziej, jeśli
rezerwujesz pokój na spółę z kilkoma osobami.

Moi znajomi, jakby to powiedzieć, nie podzielają mojej miłości do gier. :D Zobaczy się, zobaczy, a nuż uda mi się spiknąć z osobami z innych miast i przyjedziemy jakoś grupą. :) Sporo czasu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować