Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity - zwiastun prezentujący wersję PC

38 postów w tym temacie

Dupy ani niczego innego to nie urywa, w Black Flag miało być podobnie, tona dodatkowych bajerów graficznych, w praktyce gram na ustawieniach full na pc i gra wygląda lepiej jedynie pod względem antyaliasingu od wersji na ps4/xone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS4 i tyle w temacie wymagań sprzętowych :D Wygoda przede wszystkim, nie interesuje mnie cyferkowe rzepowisko na pecetach. A pecetowcy chyba nie powinni marudzić, w końcu prawie każdy z wypowiadających się pod podobnymi tematami jest już gotowy na 4K od kilku lat :D :D

[m - AK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez rewelacji wybieram wersje konsolową
Ładna próba prowo ale Ci nie wyszło :).


Gra wygląda naprawdę ładniej, ale między ultra PC a konsolami raczej będą kosmetyczne różnice a zasoby komputeraz będą żarte tak mocno jakby gra wyglądała co najmniej 3x lepiej od wersji konsolowej ;/. Dla mnie istotniejsze jest by powiedzieli czy te wymagania faktycznie oddają jak gra będzie działać i wyglądać czy znów zmaścili otpymalizację olewając graczy PC''towych. Bo jeśli nawet na nowo zakupionym GTX 970 ma ciąć (procek nie ogranicza w żadnym stopniu jbc tej karty) to ja podziękuje i wezmę wersje na PS 4 bez cięć i innych takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że na AMD na razie nie ma nic takiego... No ale czekam, czekam:)
"To se jeszcze poczekasz" Sherk :)
> Bez rewelacji wybieram wersje konsolową
"Bez rewelacji - kupię sto zł drożej"
> PS4 i tyle w temacie wymagań sprzętowych :D Wygoda przede wszystkim, nie interesuje mnie
> cyferkowe pierdololo na pecetach. A pecetowcy chyba nie powinni marudzić, w końcu prawie
> każdy z wypowiadających się pod podobnymi tematami jest już gotowy na 4K od kilku lat
> :D :D
PS4 - i tyle w temacie fajerwerków graficznych. Wojna konsole-PC nie ma sensu. Konsole wybierają ci, którzy za cenę gorszej (a jednocześnie droższej) gry chcą mieć pewność odpalenia jej przez następne 10 lat, a PC wybierają ci, którzy chcą fajerwerków graficznych za cenę 1500-3000 płaconych co 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> PS4 - i tyle w temacie fajerwerków graficznych. Wojna konsole-PC nie ma sensu. Konsole
> wybierają ci, którzy za cenę gorszej (a jednocześnie droższej) gry chcą mieć pewność
> odpalenia jej przez następne 10 lat, a PC wybierają ci, którzy chcą fajerwerków graficznych
> za cenę 1500-3000 płaconych co 3 lata.
I tu masz racje ja wole pc bo mi i tak nie szkoda kasy na wydawanie nowszego sprzętu no i lubie bajery graficzne. Szykuje 4k resolution na unity :). Konsole tez sa dobre, nikt nie zmusza nikogo co ma wybierać.

[m - AK tnij cytaty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować