Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

YouTube w końcu ze wsparciem 60 klatek na sekundę

33 postów w tym temacie

Działa także na IE11, to nie jest kwestia przeglądarki tylko przestawienia playera w tryb HTML5. Potem naciskamy prawy przycisk myszy na filmie, dajemy statystyki dla nerdów i w trzeciej linijce z góry ukaże się naszym oczom rozdziałka z dopiskiem @60 jeśli wszystko poprawnie działa.
Niestety wygląda na to że na Firefoxie jeszcze nie działa, sprawdzałem z wersją 33.0.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu rozwiązaniu godzinny gameplay z najnowocześniejszych konsol będzie się dało obejrzeć w pół godziny trololo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu rozwiązaniu godzinny gameplay z najnowocześniejszych konsol będzie się dało obejrzeć w pół godziny trololo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 11:25, Fang napisał:

Dzięki temu rozwiązaniu godzinny gameplay z najnowocześniejszych konsol będzie
się dało obejrzeć w pół godziny trololo :D


Napisałeś już dokładnie taki sam post kwadrans temu :) Some Spam maybe?

@ news

Co do 60 klatek, jeśli porówna się ten filmik odtwarzany w 30 kl/s i 60 kl/s to różnica jest ogromna.
Miejmy nadzieję, że coraz więcej filmów będzie wrzucanych w takiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 11:47, Ekonochrist napisał:

Google Chrome, 1080p i co jeszcze? Może wymóg posiadania karty od nVidia? Bez jaj! Wsadźcie
sobie zatem to Wasze 60fps


W newsie zabrakło informacji, że 60 klatek dostępne jest także na IE (Firefox nie wspiera). Zapewne jest to kwestia wsparcia dla HTM5.
Co więcej, powyższy filmik działa w 60 klatkach także w 720p. Więc po prostu musi być tryb HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do 60 klatek, jeśli porówna się ten filmik odtwarzany w 30 kl/s i 60 kl/s to różnica
> jest ogromna.

Ano jest, choć NIEKTÓRZY starają się wmówić, że takowa nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego że ja osobiście różnicy nie dostrzegam zarówno w filmikach jak i w grach miedzy 30 a 60, jedno i drugie jest płynne czy to sie fpsomaniakom podoba czy nie.

Co do nie wspierania liska to wyczuwam marketing google, by ich przeglądarka wybiła się w popularności na szczyt a bełkot o HTML 5 itd to bzdury bo FF z tego co wiem wspiera HTML 5 i w YT wystarczy przestawić na HTML 5.

Co do samego newsa to witamy nową obsesje youtube''owych "gwiazd" gdzie co 2-3 miesiące będą kompa wymieniać byle 60 fpsów było, żałosne ale prawdziwe, z drugiej strony u niektórych jest straszna hipokryzja bo gadają że nie potrafią bez 60 fpsów grać (mowa o youtuberach) i na PC przeszkadzają im nawet dropy do 50 fpsów ale na konsoli gdzie większość gier działa w 30 już im nie przeszkadza. Paranoja!


Shoonay "Pecety"? Grasz na kilku naraz? :D

Shaddon Dla mnie nie sitnieje a przynajmniej ja jej nie widzę i skoro jej nie widać nie jest tak ogromna jak Phobos napisał żeby panikować bo nie ma 60 fpsów i lecieć do sklepu kupować nowy sprzęt ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W newsie zabrakło informacji, że 60 klatek dostępne jest także na IE (Firefox nie wspiera).
> Zapewne jest to kwestia wsparcia dla HTM5.
> Co więcej, powyższy filmik działa w 60 klatkach także w 720p. Więc po prostu musi być
> tryb HD.
Co nie zmienia faktu, że na mojej Mozilli mogę zapomnieć o tym. Przesiadać się nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 13:03, Nathnin napisał:

Dla mnie nie sitnieje a przynajmniej ja jej nie widzę i skoro jej nie
widać nie jest tak ogromna jak Phobos napisał


Włącz ten filmik jednocześnie na Firefoxie i na Chrome w 60 klatkach i przełączaj się między nimi. Wtedy zobaczysz bardzo dużą różnicę (popatrz np. na drzewa, gdy przesuwają się obok toru).
Inna sprawą jest to, że dużą różnicę widać właśnie w bezpośrednim porównaniu. Jeśli odpalasz sobie coś w 30 klatkach i sobie grasz/oglądasz to wszystko jest płynne i cacy. Odpalasz w 60 klatach i nie widać różnicy bo też jest płynnie. Dopiero gdy zestawisz sobie dwa obrazy obok siebie lub przełączasz się między 30 a 60 klatek to różnica zaczyna być widoczna i jest naprawdę spora.
Ale tak jak mówię - w bezpośrednim porównaniu.

Więc w debacie czy różnica między 30 a 60 klatek jest duża, jak zwykle, prawda leżu po środku. Jest duża, ale tylko, gdy widzisz dwa obrazy jednocześnie.

I już tak się nie napinaj z tymi youtuberami :) Niech kupują sobie co chcą jeśli chcą mieć wszędzie 60 fpsów. Wiesz, jest takie podejście "nie mój cyrk, nie moje małpy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować