Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Lords of the Fallen - jedno przejście to jeszcze nie koniec zabawy

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Sprawdzamy, co Lords of the Fallen ma do zaoferowania po jednorazowym ukończeniu rozgrywki i na jak długo może zatrzymać przed ekranem graczy, którzy chcieliby zobaczyć wszystko, co przygotowało CI Games wraz z Deck 13.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Lords of the Fallen - jedno przejście to jeszcze nie koniec zabawy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że jestem już pod koniec gry. Jak na razie bardzo mi sie podoba mimo czestych crashy.


Spoiler

Co prawda myślałem, że gra będzie większa - w zasadzie cały czas biegamy po tych samych lokacjach (klasztor-cytadela-blanki-cmentarz-katakumby-kraina rhogarów). Nie mówiąc już o tym co mnie boli najbardziej

Pierwszy strażnik w późniejszych etapach gry staje sie zwykłym mobem. Myslałem, że Lordowie mieli być unikalni, wyjątkowi i niepowtarzalni więc tym bardziem mam to twórcom za złe.

Drugim minusem ode mnie jest z pewnością to, że w zasadzie cały czas walczymy z tymi samymi przeciwnikami tylko w późniejszych etapach z ich mocniejszą formą. Trochę żal. Ok jak już są silniejsi to poza tym mogliby troche zmienić ich system ataków, że np. do tej pory walczylismy ze zwykłymi żołnierzami a Ci mocniejsi to kapitanowie, którzy poza tym ,że potrafia mocniej uderzyć znaja kilka dodatkowych ruchów i sztuczek. A tak niestety nie jest. Więc w zasadzie cały czas mamy w tej grze atak klonów.




Zapraszam również do zapoznania się z moimi gameplayami z rozgrywki. Zaczałem komentować od trzeciego :P

http://skroc.pl/377d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, ale mi crashe, freezy i spartaczony rendering gry (maleńki obszar w kółko ładowany od początku ilekroć obrócę kamerę) skutecznie uniemożliwia cieszenie się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajna gra, ale mi crashe, freezy i spartaczony rendering gry (maleńki obszar w kółko
> ładowany od początku ilekroć obrócę kamerę) skutecznie uniemożliwia cieszenie się grą.

Spokojnie naprawią. Day 1 update nie pomógł? Poczekamy na drugi, ja jeszcze nie dostałem gry ale już niedługo pogram też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, od wczoraj przechodzę ją w trybie New Game+ i dopiero teraz poziom trudności jest prawdziwym wyzwaniem:) Fajnie, że przy drugim podejściu otwiera się nowe drzewko doświadczenia i można zwiedzić nowe lokacje. Twórcy gry postarali się, żeby przyciągnąć do NG+;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to ja się muszę pospieszyć:) ale w sumie nie, nie lubię się spieszyć. W końcu New Game + mi nie ucieknie:) Trzeba zbadać wszystkie zakamarki:) Ale bardzo mi się podoba, że jest sporo możliwości:) i można spędzić przy grze duuużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie wziąłem sobie Łotrzyka i to był mój błąd chciałem walczyć na sztylety, ale czasami się nie da, No z pewnością znajdzie się człowiek który tego dokona ale ja osobiście jestem za słaby. Sam wygląd gry czy też efekty walk, i otoczenia jest bardzo dobrze wykonany, dobór oprzyrządowania jest bardzo istotny w tej grze. 9/10 pozostaje nadal przy tej ocenie, wiele można by pisać o plusach czy minusach ale jednak plusów jest o wiele wiele więcej. Pisali coś o wywalaniu z gry ,mi na 8 h grania wywaliło tylko raz, więc stosunek jest niewielki. śmiało i bez kozery powiem że gra warta kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 01:51, andrzejus napisał:

Fajna gra, ale mi crashe, freezy i spartaczony rendering gry (maleńki obszar w kółko
ładowany od początku ilekroć obrócę kamerę) skutecznie uniemożliwia cieszenie się grą.


Masz taki efekt, że przy szybkim obrocie kamery znika oświetlenie z podłóg rzucane przez okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jedno przejście to nie koniec zabawy. Podczas pierwszej gry nie odkryjemy wszystkiego. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ta grą. Odjechany jest ten zamek, zamierzam przejść rozgrywkę na wiele sposobów zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie ukończyłem gry i obawiam się że nie nie jestem nawet w połowie ale jakoś mi się nie spieszy. Staram się wejść w każdą bramę, drzwi czy zakamarek, do tego rozwalać jak najwięcej rzeczy bo a nóż widelec coś z nich wyskoczy, jakaś miksturka czy coś:) Też zgadzam się z tym że gra tego typu nie powinna lądować na półce jak to niektórzy twierdzą. Po to są różne klasy, rodzaje magii żeby gracz mógł wypróbować każdego wariantu, a wtedy jak najbardziej czas rozgrywki się wydłuża. Jak dla mnie spoko gierka i na pewno nie skończę w nią grać po pierwszym jej ukończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować