Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyfrowa wyprzedaż w sklepie gram.pl - dzień jedenasty, ostatni!

15 postów w tym temacie

gram.pl

W ostatnim dniu cyfrowej wyprzedaży w sklepie gram.pl przeceniamy jednocześnie wszystkie gry, które można było nabyć taniej w poszczególnych dniach akcji. To propozycja w sam raz dla tych, którzy nie załapali się na promocję.

Przeczytaj cały tekst "Cyfrowa wyprzedaż w sklepie gram.pl - dzień jedenasty, ostatni!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na http://sklep.gram.pl/moje-zamowienia/
czy widać Twoje zamówienie. Jeśli tak, to najedź na nie myszką, pojawi się żółty przycisk "zobacz szczegóły". Jak go wciśniesz to przeniesie cię do okienka, w którym będziesz mógł pobrać klucz Steam (ewentualnie będzie link do pobrania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja też nic na maila nie dostałem. W moich zamówieniach też nic nie widać. Prosiłbym o jakaś reakcje ze strony gram.pl w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ze gram.pl miało "bardzo poważną awarię techniczną" i z tego tytułu co niektórzy nie dostali jeszcze swoich kluczy. Klucze wkrótce będą rozesłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Okazuje się ze gram.pl miało "bardzo poważną awarię techniczną" i z tego tytułu co niektórzy
> nie dostali jeszcze swoich kluczy. Klucze wkrótce będą rozesłane.

otrzymałem taką samą wiadomość, czekam na rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety widzę, że nie jestem sam z takim problemem. Awaria techniczna, awarią techniczną, ale to powinno się siedzieć na dupie i manualnie ludziom powysyłać te klucze...
Widać jak firma traktuje klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować